Zvládáte umění charismatické komunikace?

Zvládáte umění charismatické komunikace?

Uvědomte si, že to, zda v životě uspějete nebo nikoliv, závisí pouze na vás. A týká se to i vašeho charisma. Nikdo z nás se s uměním charismatické komunikace nenarodí. Právě naopak je třeba na ní pracovat a zlepšovat své dovednosti. Na čem je charisma založeno. Představte si, že přijdete mezi větší skupinku osob a každý ze skupiny si vás okamžitě všimne. Lidé budou toužit po vašich názorech i uznání. Ale když budete chtít, zůstanete naprosto bez povšimnutí. Podobně to ovládala i známá osobnost Marylin Monroe.

Zvládáte umění charismatické komunikace?

Na čem je charisma založeno

Představte si, že přijdete mezi větší skupinku osob a každý ze skupiny si vás okamžitě všimne. Lidé budou toužit po vašich názorech i uznání. Ale když budete chtít, zůstanete naprosto bez povšimnutí. Podobně to ovládala i známá osobnost Marylin Monroe.

Charismatické jednání je založeno na třech důležitých bodech. Mezi ně patří především soustředěná přítomnost, vřelost a schopnosti. Ptáte se, co se vlastně skrývá pod označením soustředěná přítomnost? Spočívá v tom, že se zaměříte na dění kolem vás, a nikoliv na vaše vnitřní pocity. Toto nastavení poté v ostatních vyvolá pocit, že jim nasloucháte a že si jich vážíte.

Na soustředěné pozornosti přitom můžete pracovat s pomocí jednoduchého cvičení. A to například tak, že se na dvě minuty zaměříte pouze na zvuky okolo vás.

Začátek je v hlavě

Tělo vždy následuje hlavu. Pokud budete přesvědčení o tom, že jste výjimeční a úžasní lidé, přizpůsobí se těmto myšlenkám zanedlouho i vaše tělo. Jeho držení se totiž vzpřímí. Navíc se budete při komunikaci s dalším člověkem dívat přímo do očí.

Řešíte v současné době nějakou negativní situaci? Pokud chcete pracovat na charismatické komunikaci, je třeba zbavit se vlivu negativních myšlenek. Nezapomínejte, že nejrůznějšími problémy prochází každý den obrovské množství lidí. Nejste sami, kdo má potíže, a proto od nich alespoň na okamžik odstupte.

 

… čti více – viz odkaz níže:

Zadavatel tipu, rady, nabídky:

web:   http://www.zivotbezhranic.cz/zvladate-umeni-charismaticke-komunikace/
email:   robertslovak.cz@gmail.com
telefon:   724712069
Účesy HappyHair - virtuální kadeřník - tvé vlasy 1000x jinak!