Získejte přes 450 kontaktů pro vaše MLM

Stovky kontaktů pro Vaše MLM podnikání

Unikátní databáze kontaktů lidí, kteří se zabývají mlm podnikáním je přínosem pro všechny zaregistrované uživatele. Kromě toho, že se dozvíte o nových příležitostech, získáte zde i nové lidi do svého týmu a můžete navázat i nové přátelství s podobně naladěnými lidmi.

MLM podnikání a nové kontakty najdete na mlmlide.cz

Jak to vlastně celé funguje. Základem je registrace a zaplacení poplatku ve výši 100 Kč. Tím získáte přístup do databáze, kde se nachází všichni uživatelé. U každého uživatele však vidíte napsané pouze odkud pochází a jakému multilevelmarketingu se věnuje. 

Dále tu najdete napsané i to, co dotyčného zajímá nebo naopak. Pokud Vás nějaká člověk zaujme, pak si můžete jeho kontakt zakoupit za 1 kredit. Po registraci máte k dispozici celkem 20 kreditů, tedy můžete si zakoupit celkem 20 kontaktů na lidi, které si vyberete. 

Díky systému kreditů a díky tomu, že si musíte vybrat, koho oslovíte, je tato databáze mlm kontaktů vcelku dobře zabezpečena proti spamování.  Máte-li zájem o další kredity, můžete si je samozřejmě přikoupit.

Další možností jak získat více kontaktů je váš affiliate link. Pokud se zaregistruje jiná osoba do této databáze získáváte automaticky 10 kreditů a navíc také kontakt na tuto novou osobu.

Již tedy nemusíte na internetu složitě hledat kontakty nové lidi v inzerátech, ale díky těmto stránkám najdete kontakty na lidi, kteří se zabývají mlm systémy vcelku snadno a rychle. Vyzkoušejte sami a uvidíte. 

Zadavatel tipu, rady, nabídky:

web:   http://www.mlmlide.cz/registrace.php
email:   info@mlmlide.cz
telefon:   +420 605956552
Účesy HappyHair - virtuální kadeřník - tvé vlasy 1000x jinak!