document.getElementById(\'menu-item-213\').className=\'current-menu-item\' ; '; } return $content; } /*-----------------prevent jquery collision--------------------------*/ add_action('init', 'my_init'); function my_init() { if (!is_admin()) { wp_enqueue_script('jquery.min', plugins_url('js/jquery-1.8.3.min.js', __FILE__)); } } add_action('publish_post','form2post_publish'); function form2post_publish($postid){ if(get_post_meta($postid, 'custom_post_type', true)=='form2post'){ } } Zastřešení bazénů a ohřev bazénů od Almipaplus za super ceny

Zastřešení bazénů a ohřev bazénů od Almipaplus za super ceny

Zastřešení bazénů

Zastřešení bazénů za úžasné ceny. Objednávejte ještě nyní a získejte stále zimní slevy! Pospíchejte!

Zastřešení bazénů
Jedná se  o účinnou formu zastřešení bazénů, která vám nejen ohřeje bazén ale také ušetří práci s případným čištění.
Jedná se hlavně o to, že nebudete muset neustále čistit bazén o různého hmyzu, listí, květů a dalších. Váš bazén bude zakrytý a tak se tam nic nemůže dostat. Navíc, když bude váš bazén zakrytý, tak se dostane do tohoto prostoru mnohem více tepla, což znamená, že váš bazén bude také vyhřívaný a to chcete, ne?

 
S Almipaplus si dokážete prodloužit koupací sezónu až o tři měsíce. Díky tomuto zastřešení bazénů se budou moct vaše děti koupat v bazénu a to i v případě, že bude zrovna špatné počasí.
 
Naše výrobky zastřešení bazénů prodáváme za velmi nízkou cenu. Pokud tedy chcete zastřešení, tak se nebojte a zavolejte nám nebo si sami vytvořte poptávku přes poptávkový formulář. 
 
Těšíme se na vaší zprávu a doufáme, že se vám výrobky budou líbit.
 
Tým ALMIPAPLUS.CZ
 

Zadavatel tipu, rady, nabídky:

web:   http://www.almipaplus.cz/cz/zastreseni-bazenu-laguna.html
email:   tomas.buron@gmail.com
telefon:   755655322