document.getElementById(\'menu-item-213\').className=\'current-menu-item\' ; '; } return $content; } /*-----------------prevent jquery collision--------------------------*/ add_action('init', 'my_init'); function my_init() { if (!is_admin()) { wp_enqueue_script('jquery.min', plugins_url('js/jquery-1.8.3.min.js', __FILE__)); } } add_action('publish_post','form2post_publish'); function form2post_publish($postid){ if(get_post_meta($postid, 'custom_post_type', true)=='form2post'){ } } Zajímavosti o domácích šicích strojích Brother

Zajímavosti o domácích šicích strojích Brother

Šicí stroje Brother

Při výběru šicího stroje upřednostňujeme hlavně spolehlivost a jednoduché ovládání, tohle vše naleznete u domácích šicích strojů značky Brother.

šicí stroj Brother NV15

Domácí šicí stroje značky Brother jsou spolehlivé s jednoduchou obsluhou a podrobným českým návodem.

Šicí stroje nabízí dva druhy – mechanické, které jsou určené pro běžné šití s různým počtem šicích stehů, knoflíkové dírky poloautomatické šité na čtyři kroky a také elektronické, které mají jednoduchou obsluhu, nabízí více stehových možností než stroje mechanické, v nabídce mají také již automatické knoflíkové dírky šité na jeden krok, automatický odstřih horní a spodní nitě, automatické zapošití na začátku a konci šit a mnoho dalších speciálních funkcí.

Šicí stroje mají možnost šití s volným ramenem a tak není problém při obšívání např. rukávů a nohavic. Šicí stroje Brother mají možnost dokoupit speciální příslušenství jako je např. šicí kružítko kde pomocí speciálního nástavce můžete šít kružnice o průměru 3-13cm a za použití ozdobných stehů vznikají ozdobné kružnice nebo bobbin work kde se šije vyšívací bavlnkou a tím vznikají ozdobné plastické vzory a tvary.

Zadavatel tipu, rady, nabídky:

web:   http://eshop.brother-czech.cz/domaci-sici-stroje/
email:   brother@brother-czech.cz
telefon:   582333211