Vyrábíme hliníkové profily L,U,T,O,

Vyrábíme hliníkové profily L,U,T,O,

Jsme výrobní továrna na výrobu hliníkového profilu. Vyrábíme hliníkové profily, hliníkové trubky, hliníkové jekly, hliníkové L/U/T profily, zakázkové výkresové hliníkové profily. Vlastníme linku na výrobu hliníkového profilu pro okna, dveře, stavební průmysl, atd., vlastníme barvící linku pro práškově polymerizace hnutého materiálu. Lze vyrábět hliníkový profil podle vašeho výkresů/vzoru.

Továrna na hliníkové profily - velký výběr

Navštivte naší stránku a seznamte se podrobněji s produkty hliníkových profilů. Nabízíme velký výběr hliníkových profilů, jako hliníkové L/U/T profily, hliníkové profily pro stavební průmysl a reklamní účely, pro valníkové nástavby, sítě proti hmyzu, sprchové kouty. Profily pro dveře, okna a skříně. Okenicové a markýzové profily.

Nabízíme klasické hliníkové profily L,U,T,O. Dekorativní a konstrukční hliníkové profily. Hliníkové záclonové kolejnice a zábradlí, profily pro sprchové kouty, pro skříně, dveře a okna. V nabídce je také řecká izolovaná série a řecká neizolovaná série. Profily pro sítě proti hmyzu, valníkové nástavby, solární panely, pro reklamní účely a stavební průmysl. Markýzové profily a profily řady C60

Vyberte si hliníkové profily přesně podle vašich představ. Nabízíme hliníkové trubky a hliníkové jekly. Stavební fasádní, okenicové, markýzové a profily řady C60. Profily pro solární panely, okna, sítě proti hmyzu, dveře, skříně, pro sprchové kouty a valníkové nástavby. Klasické L,U,T,O hliníkové profily a zakázkové výkresové hliníkové profily. Řecká izolovaná série a neizolovaná série.

 

Zadavatel tipu, rady, nabídky:

web:   http://hlinikove-profily.cz
email:   obchod@hlinikove-profily.cz
telefon:   
Účesy HappyHair - virtuální kadeřník - tvé vlasy 1000x jinak!