Vlastní truhlářská výroba – výroba schodišť

Vlastní truhlářská dílna to jsou řešení na míru

Pro vstřícný přístup ke klientům slouží nabídka řešení na míru díky realizaci výroby ve vlastní truhlářské dílně. Pokrývá výrobu schodů, atypických masivních dveří a protipožárních uzávěrů.

Schodiště Domestik s.r.o.

Výroba a montáž schodišť

Schodiště nejen spojuje různá patra domu nebo bytu, ale zároveň je často i dominantním prvkem interiéru. Proto o jeho rozměrech i celkové podobě musíte rozhodnout už při samotném plánování stavby. Navrhneme a vyrobíme pro vás schody přesně na míru domu a jeho dispozicím.

Zabudováním schodiště spojíte různá poschodí domu nebo bytu. Zároveň vytváříte i dominantní prvek interiéru. je tedy vhodné o o jeho rozměrech i celkové podobě uvažovat už při samotném navrhování objektu. V truhlářské dílně získáte schody přesně na míru domu a jeho dispozicím. Navíc i kvalita takového schodiště bývá mnohdy vyšší než systémově sestavené modely. Dopřejte si kvalitu přírodních materiálů.

V závislosti na využití schodiště, dispozicích domu a interiérovém řešení musíte vhodně zvolit jednotlivé parametry schodů – použité materiály, výška stupně nebo šířka schodnice, sklon, průchodná a podchodná výška a další. Obecně platí, že ideální sklon schodiště v interiéru je kolem 35 stupňů, výška jednotlivých schodů by v ideálním případě měla být okolo 18 centimetrů a „hloubka“ nášlapné plochy zhruba 27 centimetrů.

Jaká schodiště pro vás můžeme vyrobit? Zeptejte se – viz. odkaz níže:

 

Zadavatel tipu, rady, nabídky:

web:   http://www.domestik.cz/schody-a-schodiste-pro-vas-dum-p59.html
email:   info@domestik.cz
telefon:   +420 733 753 038
Účesy HappyHair - virtuální kadeřník - tvé vlasy 1000x jinak!