Vazníková střecha – ideální řešení pro váš rodinný dům

Vazníková střecha - ideální řešení pro váš rodinný dům

Plánujete stavbu rodinného domu? Řešíte jeho rekonstrukci a nevíte, jak si správně poradit se zastřešením? V současnosti máte na výběr mezi mnoha moderními možnostmi. Ty jsou často velmi efektivní a zároveň cenově úsporné. Patří mezi ně i takzvaná vazníková konstrukce, která je ideální pro stavby bez obytného podkroví.

vazniky

Kde využít vazníkovou střechu

Vazníkové střechy se s oblibou využívají nejen u rodinných a bytových domů, ale také u hal či průmyslových budov. Pokud se týká objektů pro bydlení, jsou vazníky ideální v kombinaci s bungalovem nebo s jiným rodinným domkem bez obytného podkroví.

Ačkoliv je technologie vazníků více než 60 let stará, neznamená to, že již není aktuální. Výrobci trh neustále zásobují novinkami, které lze v tomto oboru využít. Vazníky tak představují skvělou alternativu k železobetonovým nebo ocelovým konstrukcím.

Výhody vazníkové střechy

Jaké hlavní přednosti dřevěné vazníky přinášejí? Jedná se o moderní a úspornou technologii, kterou lze využít na zastřešení jakéhokoliv půdorysu. Z vazníků se realizují sedlové, valbové, obloukové, pultové i mansardové střechy. Jejich využití přináší výraznou úsporu, protože se při střešní konstrukci ušetří až 40% dřeva. Vazníky se v praxi sbíjejí hřebíky nebo se spojují styčníkovými deskami s prolisovanými trny.


Kde si objednat vazníky pro svou střechu?

Na prodej vazníků pro střešní krovy se specializuje certifikovaná společnost KarStaK z Dolního Rychnova. Na jejích webových stránkách si přímo můžete zadat svou poptávku. Obratem a zcela zdarma obdržíte kompletní cenovou nabídku pro vaši střešní konstrukci.

Vazníky pro vás vyrobí na zakázku, jelikož každá střecha má specifické požadavky. Kromě střešních konstrukcí se specializují také na dřevěné vazníky do podlah nebo stěn. Firma působí především v Karlovarském, Plzeňském, Jihočeském, Ústeckém, Středočeském nebo Libereckém kraji. V současnosti se řadí k předním výrobcům vazníků v celé ČR.

Zadavatel tipu, rady, nabídky:

web:   http://www.vazniky.eu
email:   info@vazniky.eu
telefon:   
Účesy HappyHair - virtuální kadeřník - tvé vlasy 1000x jinak!