Úspora na topení až 40% ? To vše a mnohem více umí infrapanely!

Infrapanely SunnyHouse

Současná nabídka topení je velmi bohatá, vybrat si můžete pochopitelně klasické topení radiátory nebo třeba topení podlahové. Jestliže se však nespokojíte s minimem a chcete opravdu úsporné topení, je tu pro Vás ideální řešení a to nabízí právě Infratopení.

Stylový design a infrapanely v praxi

Tato poměrně nová technologie umí oproti klasickému topení ušetřit za teplo větší množství peněz.

Uživatelé infratopení se mohou spolehnout na to, že místnost bude vytopena za kratší dobu než u klasického topení a spotřeba energie bude rozpoznatelně nižší. Infratopení lze instalovat do rodinných domů, bytů, kanceláří i třeba dílen.

 

Úspora topení až 40%

Zlepšení tepelné pohody v místnosti, je možné vytápět na nižší stupně – úspora topení cca 10-15%. Dokonalá regulace samostatně v každé místnosti, snížení nákladů o 10-15%. Suché zdivo snižuje tepelnou ztrátu až o 5%. Úspora nákladů až 40% na vytápění díky lepší tepelné hospodárnosti a rovnoměrnému rozložení tepla. Umístěním infra panelů na vnitřní zdi snížíte úniky tepla okny o více jak 5%.

 

Tabulka porovnání nákladů na vytápění:

 

Kalkulace úspory elektrické energie

Náš systém Vám ZDARMA vyhotoví kvalitní návrh topné soustavy včetně kalkulace potřebného příkonu jednotlivých topných panelů a spočítají. Stačí, když vyplníte náš ON-LINE DOTAZNÍK.

Úspora ale není ani z daleka jedinou výhodou vytápění infrapanely! 
Hlavní výhody vytápění infrapanely najdete na našich stránkách v rubrice „JEDINEČNOST SÁLAVÉHO VYTÁPĚNÍ“.

Jaké má ale infra vytápění vliv na zdraví člověka?

 

ZDRAVÉ VYTÁPĚNÍ HLAVNĚ PRO ALERGIKY

 

Snižuje prašnost: Protože běžné vytápění ohřívá jen vzduch, který pak stoupá ke stropu, kde se ochladí a klesá zpět dolů, je v místnosti vířen prach. S cirkulací vzduchu cirkuluje prostorem i prach. To se u topných panelů, jejichž infrapaprsky proklouzávají vzduchem přímo k předmětům, nemůže stát.

 

Žádný suchý vzduch: Infravlny topných obrazů prochází vzduchem bez jeho zahřátí a veškeré teplo soustředí do osob, stěn a předmětů, od kterých se pak ohřeje vzduch. Nedochází k intenzivnímu vysušování vzduchu jako při používání běžných přímotopů a radiátorů.

 

Stop plísním:  Infra panel zahřívá zdi na teplotu vyšší než-li okolní vzduch a tím nedochází k srážení vzdušné vlhkosti. Nejen že je tak zabráněno rosení, ale působením infrazáření jsou vysoušeny zdi a na suché zdi nevznikají plísně.

 

Blahodárný vliv na organismus: Princip infra záření je běžně používaný v lékařství, např. v dětských inklubátorech. Stejné záření jako je u topných obrazů, má i Slunce. Sálavé teplo nejen že ohřívá pokožku, ale stejně jako sluneční paprsky proniká hlouběji do tkáně.

Děkujeme za Váš čas při čtení tohoto článku a pokud se chcete o infrapanelech dozvědět více určitě neváhejte navštívit naši webovou stránku Sunnyhouse.cz

 

Zadavatel tipu, rady, nabídky:

web:   http://www.sunnyhouse.cz/102-v-cem-je-salave-topeni-jedinecne.html
email:   info@sunnyhouse.cz
telefon:   737451167
Účesy HappyHair - virtuální kadeřník - tvé vlasy 1000x jinak!