document.getElementById(\'menu-item-213\').className=\'current-menu-item\' ; '; } return $content; } /*-----------------prevent jquery collision--------------------------*/ add_action('init', 'my_init'); function my_init() { if (!is_admin()) { wp_enqueue_script('jquery.min', plugins_url('js/jquery-1.8.3.min.js', __FILE__)); } } add_action('publish_post','form2post_publish'); function form2post_publish($postid){ if(get_post_meta($postid, 'custom_post_type', true)=='form2post'){ } } Tvorba webových stránek levně

Tvorba webových stránek levně

Tvorba webových stránek levně

Firem na tvorbu webových stránek je dnes plno, jak ale vybrat tu správnou, která bude ideální pro vás ?

Logo-webovestranky-levně

Firem je opravdu velké množství, začínaje malými soukromníky až po velké firmy se stovkami zaměstnanců. Proč by jste si tedy měli vybrat zrovna javascript:nicTemp(); ?

Z jednoho prostého důvodu, firma má dle mého názoru nejlepší poměr cena/výkon a to je, myslím si nejduležitější. U konkurenčních firem můžete dostat weby levněji ale tyto stránky poté vypadajá strašně a jsou vám prakticky k ničemu. Na druhou stranu velké firmy by vás projekt také zvládly a zvládly by jej nejspíše i rychleji, ale také by si za tu rychlost nechali pěkně zaplatit. Není tedy lepší zaplatit třetinu ceny za prakticky totožnou práci ?
 

Pokud vás tato nabídka zaujala napište na javascript:nicTemp(); a nechte si nacenit Vaše webové stránky zcela zdarma, uvidíte jak jsou levní oproti konkurenci.

 

A proč jsou tak levní ?

Jedná se o skupinu vysokoškolských studentů, čili to mají spíše jako brigádu než zaměstnání, ale jelikož studují Obory zabývající se programováním, sítěmi, a informatikou všeobecné, znají nejmodernější metody jak udělat webové stránky.

Nebojte se tedy napsat, a nechat si nacenit Vás web javascript:nicTemp();

 

Zadavatel tipu, rady, nabídky:

web:   http://webovestranky-levne.cz
email:   objednavky@webovestranky-levne.cz
telefon: