document.getElementById(\'menu-item-213\').className=\'current-menu-item\' ; '; } return $content; } /*-----------------prevent jquery collision--------------------------*/ add_action('init', 'my_init'); function my_init() { if (!is_admin()) { wp_enqueue_script('jquery.min', plugins_url('js/jquery-1.8.3.min.js', __FILE__)); } } add_action('publish_post','form2post_publish'); function form2post_publish($postid){ if(get_post_meta($postid, 'custom_post_type', true)=='form2post'){ } } TsusT – Výdělek na internetu

TsusT – Výdělek na internetu

Výdělek na internetu

TsusT.cz je blog s informacemi jak vydělat na sociální síti tsu.co. Tyto informace jsou ověřené a s vlastních zkušeností. Neváhejte a vydělávejte také.

TsusT - Výdělek na internetu
TsusT.cz je blog s informacemi jak vydělat na sociální síti tsu.co. Tyto informace jsou ověřené a s vlastních zkušeností. Neváhejte a vydělávejte také.

Co je to TSU a jak funguje

Když pomineme výdělky, funguje tsu.co v podstatě na stejném principu jako ostatní sociální sítě (facebook, twitter, instagram ap.).

Sdílíte statusy, videa, tipy, cokoliv Vás napadne. Jediný zásadní rozdíl je v tom, že tsu.co považuje váš obsah za hodnotný.

Ostatní sociální sítě jej pravděpodobně považují za hodnotný také, ale tsu Vás za něj také finančně ohodnotí.

Konečně se tedy dostáváme k samotnému výdělku. Díky obsahu a Vaší aktivitě vzrůstá zájem firem o reklamní prostory a ty se pak zobrazují i u Vašich příspěvků. Z těchto reklam si portál bere pouze 10% a 90%  výdělky se dostane zpět uživatelům.

Ukázkový model

  • 10% (10 dolarů) je poplatek portálu tsu.co  Zbývá 90 dolarů, které vezmeme jako nový základ 100%.
  • 50% (45 dolarů) se přičítá Davidovi jako tvůrci obsahu
  • 33% (30 dolarů) se přičítá Charlotte, která pozvala Davida
  • 10% (11 dolarů) se přičítá Brianovi, který pozval Charlotte
  • 3,70% (3.33 dolarů) se přičítá Allison, která pozvala Briana

 

Zadavatel tipu, rady, nabídky:

web:   http://tsust.cz
email:   info@tsust.cz
telefon:   732602166