Trendy zima, pěkně v teple s SPARTOO.CZ

Trendy zima

Zima už nám klepe na dveře. Buďte připraveni. Samozřejmě vám nesmí být zima a musíte u toho vypadat dobře! Teplý kabát, pořádné boty…

Must have

Tuto sezónu je potřeba mít pořádnou trendy bundu. Nabízíme Vám módní kabáty, se kterými budete jistě v teple.

Barvy zimy jsou tmavé barvy a námořnická modř. Inspirujte se Justinem Timberlakem, který kabát skvěle  zkombinoval s riflemi a s derbieskami.
 

Osvojte si na 100% look tohoto zpěváka s trendy taškou v barvě sezóny. Z plátna či kožená, je jen na Vás si správně vybrat.

 

Abyste byli opravdu v teple, musíte mít také pořádné boty. Nové kolekce s obuví na zimu jsou vesměs s kožíškem, tedy značka ideál.

Máme pro Vás na Spartoo.cz značky obuvi, které Vás jistě zahřejou. Jedná se například o Boxfresh, značku, která je inspirována geopolitickými změnami a kulturním hnutím 90. let, vznikla jednoho dne roku 1989 značka Boxfresh. Podstata anglického streetwearu dýchá z tenisek Boxfresh: vliv hip-hopu, dotek konzervativnosti, městský design, šik látky. Paradoxy utvářejí harmonický celek značky, která se  označuje za „tvůrce anglického steetwearu“. Trošku arogantní? Vítejte do společenství Boxfresh!

Nebo takový Timberland. Roku 1973 v New Hampshire v USA, rodina Swartz (zakladatel a současný vlastník značky) inovuje a vytváří nový model, který je vytvořen díky
zcela nové technologii: podrážky jsou přivařeny místo sešity s  podšívkou. Žlutá bota je na světě. Následně je nutné počkat až do roku 1979, kdy italský obchodník Giuseppe Veronesi představí tento model evropskému trhu, umístí boty do vybraných butiků v Římě a Milánu: úspěch přichází okamžitě. Představující výrobky na trhu s obuví outdoor i s ležérní módou, značka pokračuje ve svých inovacích a nabízí ve své kolekci Earthkeepers i první, z 80% recyklovatenou botu, aniž by se vzdala kvality a autentičnosti.

 

Kdo je SPARTOO.CZ?

SPARTOO.CZ, to je příběh tří kamarádů, kteří mají rádi boty a internet. Boris, Paul a Jérémie. Dohromady mají méně než 75 let a nedávno dokončili svá studia. Jejich snem je založit vlastní společnost, a to takovou, ktera se jim bude podobat.

Po mnohých úvahách se rozhodují založit vlastní web zabývající se prodejem obuvi online.

Do společného dobrodružství se pouštějí v roce 2006 a vytvářejí SPARTOO.COM, jako odkaz na staré jednoduché kožené sandály a na město Sparta, jedno z nejmocnějších měst …

 

Více viz. odkaz níže:

Zadavatel tipu, rady, nabídky:

web:   http://www.spartoo.cz/vyhledavani-vyhledavani-zima.php
email:   adriana@spartoo.cz
telefon:   228 882 285
Účesy HappyHair - virtuální kadeřník - tvé vlasy 1000x jinak!