TOP OFFICE – kancelářské židle, křesla a kancelářský nábytek

TOP OFFICE - kancelářské židle, křesla a kancelářský nábytek

Kancelářský nábytek a sedací nábytek. Návrhy interiérů. Manažerský a luxusní nábytek. Recepce, recepční pulty. Kompletní realizace služeb.

Top Office

Kancelářský nábytek a sedací nábytek. Návrhy interiérů. Manažerský a luxusní nábytek. Recepce, recepční pulty. Kompletní realizace služeb. 

Společnost TOP-OFFICE spol. s r.o. vstoupila na český trh v roce 1993 s cílem poskytovat kvalitní služby v oblasti návrhů a vybavování komerčních interiérů se zaměřením na kancelářský nábytek a vybavení kanceláří a veřejných prostor. Našim klientům nabízíme všestranná řešení pro jejich kancelářské i bytové interiéry, včetně bezplatných služeb našeho architektonického studia, jako jsou návrhy přímo na míru. Záleží nám na Vaší spokojenosti. Využijte našich profesionálních služeb a nabídky kvalitních produktů. Nespokojte se s průměrem a přidejte se do širokých řad našich spokojených zákazníků.

Kancelářský nábytek

Kancelář je místem, kde trávíme velké množství času, a proto bychom se zde měli cítit dobře a pohodlně. TOP OFFICE spol. s r.o. Vám nabízí kancelářský nábytek pro všechny typy kanceláří. Kvalita, funkčnost a zajímavý design jsou vlastnosti, které jsou charakteristické pro veškeré naše produkty. Naší předností je bohatý výběr kancelářského i sedacího nábytku, včetně široké nabídky kancelářských doplňků či interiérových příček. Vedle typových kanceláří je naše architektonické studio připraveno vytvořit bezplatný návrh přímo na míru.

Služby

Najdeme vhodné řešení pro Váš interiér, využijte možnost návrhu interiéru od  architektonického studia zdarma. Naše služby jsou rozděleny do tří fází. První fáze je spojena s prodejním servisem, kdy je ke každé nabídce přidělen osobní poradce, který řeší všechny Vaše požadavky. Následují služby spojené s realizací a dodáním, včetně zajištění montáže a dopravy. Samozřejmostí jsou pro nás i poprodejní služby, kdy Vám zajistíme záruční a pozáruční servis na veškeré námi dodané produkty.

 

Zadavatel tipu, rady, nabídky:

web:   http://www.top-office.cz/
email:   web@top-office.cz
telefon:   545 176 221
Účesy HappyHair - virtuální kadeřník - tvé vlasy 1000x jinak!