Tarif pro děti zdarma u Vodafonu

K mobilnímu tarifu Red nyní dostanete tarif Start s neomezeným voláním a SMS v síti pro děti zdarma

Děti jistě něco stojí, ale ne u Vodafonu. K mobilnímu tarifu Red nyní dostanete tarif Start s neomezeným voláním a SMS v síti pro děti zdarma. To ocení nejen naše ratolest, ale i naše peněženka.

Tarif Red u Vodafonu a neomezené volání i SMS pro děti plus tarif Start
Vodafone navazuje na Red tarify a představuje nabídku zaměřenou na děti. Balíček s názvem „Tarif pro dítě zdarma“může svému dítěti pořídit každý rodič, který používá tarif Red, Red se vším všudy, nebo Red Premium se smlouvou. Pokud tuto nabídku rodiče pořídí do konce října, získá dítě zadarmo neomezené volání a SMS do sítě Vodafone a 20 MB dat.

 

 

Tarif pro dítě zdarma

Tarif může svému dítěti pořídit každý rodič, který používá tarif Red, Red se vším všudy, nebo Red Premium se smlouvou (platí i pro tarif Neomezené volání do všech sítí za 691 Kč). Pořídit ho lze dětem od 6 do 12 let včetně. Každý rodič, který splňuje tyto podmínky, může pořídit tarif pro jedno dítě. Jedná se o promo nabídku, v této podobě si ji zákazníci mohou pořídit do konce října.

Vodafone dlouhodobě podporuje bezpečné používání mobilního telefonu. Rodiče mohou svým dětem aktivovat tzv. FlexiStrop, bezpečný limit na útraty. Kromě toho Vodafone podpořil také vznik několika prospěšných aplikací, jako je například Vodafone Safety Net, bezplatná aplikace pro Android, která umožňuje bezpečné nastavení chytrého telefonu pro děti.

Tarif Red do sítě pro studenty

Vodafone také nově nabídne studentům tarif Red do sítě o 100 korun levněji, tedy za cenu 399 korun.

Nabídka je k dispozici pro děti a studenty od 6 do 26 let včetně. V případě, že je dítě mladší než 18 let, bude tarif veden na zákonného zástupce. Platí se smlouvou na 2 roky. Obě nabídky si zákazníci mohou pořídit ode dne, tedy od 12. září.

 

Zadavatel tipu, rady, nabídky:

web:   http://www.vodafone.cz/ditezdarma/
email:   poptavka@vodafone.cz
telefon:   800 777 777
Účesy HappyHair - virtuální kadeřník - tvé vlasy 1000x jinak!