Sada pro renovaci předních světel Carex + Karnaubský vosk

Sada pro renovaci předních světel Carex

Sadou CAREX sami dosáhnete renovace povrchu světlometů s profesionálním výsledkem, neboť všechny komponenty v sadě obsažené, používají k renovaci světlometů i profesionální firmy, které tyto komponenty od CAREXu pravidelně odebírají a používají shodně s postupem, uvedeným na zadní straně našich Sad na renovaci povrchu světlometů.

mala sada carex s pastou

Sada pro renovaci předních světel Carex + Karnaubský vosk

 

Sadou CAREX sami dosáhnete renovace povrchu světlometů s profesionálním výsledkem, neboť všechny komponenty v sadě obsažené, používají k renovaci světlometů i profesionální firmy, které tyto komponenty od CAREXu pravidelně odebírají a používají shodně s postupem, uvedeným na zadní straně našich Sad na renovaci povrchu světel.

Pasta CAREX jena vodní bázi, není klasifikovaná jako látka nebezpečná. Máte tedy jistotu, že povrch neznehodnocuje chemicky, renovovaný povrch proto budemít dlouhou životnost, na rozdíl od přeleštění pastou, založenou na leštění chemickou cestou. V balení sad CAREX je mezi brusnými kotouči i zrnitost P240, tím je zaručeno zabroušení i velmipoškozeného povrchu a spolehlivé odstranění znehodnoceného krycího laku.

 

Zadavatel tipu, rady, nabídky:

web: http://www.reacar.cz/doplnky-ostatni/sada-pro-renovaci-prednich-svetel-carex/
email: a.halata@reacar.cz
telefon: 608 158 684
Účesy HappyHair - virtuální kadeřník - tvé vlasy 1000x jinak!