document.getElementById(\'menu-item-213\').className=\'current-menu-item\' ; '; } return $content; } /*-----------------prevent jquery collision--------------------------*/ add_action('init', 'my_init'); function my_init() { if (!is_admin()) { wp_enqueue_script('jquery.min', plugins_url('js/jquery-1.8.3.min.js', __FILE__)); } } add_action('publish_post','form2post_publish'); function form2post_publish($postid){ if(get_post_meta($postid, 'custom_post_type', true)=='form2post'){ } } Rokajl Preciosa, kvalitní materiál na výrobu šperků

Rokajl Preciosa, kvalitní materiál na výrobu šperků

Korálky rokajl Preciosa

Rokajl Preciosa je velmi kvalitní jablonecký sklářský výrobek, využívaný především na výrobu šité bižuterie. Jsou to velmi malé korálky a proto se navlékají na jehlu.

Korálky Preciosa rokajl

Výroba šperků s rokajlem Preciosa je velice jednoduchá. Na internetu lze nalézt mnoho různých vzorů a návodů, jak s ním pracovat. Nejoblíbenější jsou typické obšívané rivoli nebo kuličky, šité čtyřkorálky, ale úžasně vypadající je i šperk Oglala.

Jak se liší rokajl Preciosa od rokajlu Toho?

Rokajl Preciosa je český produkt z Jablonce, zatímco Toho korálky jsou výrobek japonský. Toho korálky mají širší průvlek a tenčí stěnu, takže jím lze provlékat často návlekový materiál, rokajl Preciosa vyniká především svou cenou.

Nejoblíbenější je zaručeně rokajl český i díky své ceně. Koupí rokajlu Preciosa podporujete české výrobce a to nejen Preciosu jako takovou, ale i k ní přidružené skláře v okolí.

Zadavatel tipu, rady, nabídky:

web:   http://www.koralek-world.cz/koralekworld/eshop/2-1-Rokajl-PRECIOSA
email:   info@koralek-world.cz
telefon:   723793069