document.getElementById(\'menu-item-213\').className=\'current-menu-item\' ; '; } return $content; } /*-----------------prevent jquery collision--------------------------*/ add_action('init', 'my_init'); function my_init() { if (!is_admin()) { wp_enqueue_script('jquery.min', plugins_url('js/jquery-1.8.3.min.js', __FILE__)); } } add_action('publish_post','form2post_publish'); function form2post_publish($postid){ if(get_post_meta($postid, 'custom_post_type', true)=='form2post'){ } } Relaxační masáž pro muže

Relaxační masáž pro muže

Tantra masáž

Masáže přinášejí mystický zážitek.

masáž

Po delší zkušenosti s masážemi jsem se rozhodla splnit Vaše sny!

Hledáte zážitek, na který se nezapomíná? Jste unavení a potřebujete se odreagovat? Nabízím Vám chvíli pohody a uvolnění, kdy můžete zapomenout
na všechny starosti všedních dní.

Můžete se zastavit, chvíli odpočívat, odreagovat se a relaxovat v diskrétním soukromém prostředí.

Masáž je považována za nejstarší léčebný prostředek  a patří od nepaměti  oblíbený prostředkům k uvolnění a přinášející mystický zážitek. V dnešní uspěchané a hektické době je důležité umět se na chvíli zastavit, nechat odpočinout tělo i mysl a nabrat nové síly zbavit se všudy přítomného stresu vypnout a nechat myšlenky jen tak bezcílně plynout. Úplně vypnete a necháte se laskat doteky, které uvolní svalové napětí. 

Čeká Vás pohodlné masážní lehátko, kde si užijete masáž, aroma svíčky, relaxační hudbu, sprchu, nealkoholický nápoj a kvalitní masážní přípravky. 

Upřednostňuji dlouhodobou spolupráci založenou na sympatiích, příjemné atmosféře a lidském přístupu.  Jsem tu pro Vás abych vám pomohla vypustit ventil Vašeho napětí.

Vložte své tělo do mé péče a budete se cítit lépe. 

Zadavatel tipu, rady, nabídky:

web:   http://www.masazekouzlodoteku.cz/tantra-masaz/
email:   fajnrelaxace@seznam.cz
telefon:   +420 702337393