Rakytníkový olej + vitamín D pro Vaši imunitu

Vitamín D + rakytníkový olej pro Vaši imunitu, trávicí systém, kardiovaskulární systém a celkovou obranyschopnost organismu

Rakytník + vitamín D účinně přispívá k podpoře přirozené obranyschopnosti organismu, posiluje trávicí systém, kardiovaskulární systém, a celkově podporuje vaši imunitu.

Rakytníkový olej + vitamín D pro Vaši imunitu
Slovo „imunita“ pochází z latinského jazyka a znamená odolnost a nedotknutelnost. A právě zdravá kůže a zdravé sliznice jsou alfou a omegou pro naši imunitu. Brání totiž pronikání škodlivin do organismu a plní tak funkci obranného štítu proti nemocem.
Rakytník udržuje zdravé sliznice nejen v trávicím traktu nebo respiračním traktu, ale  jeho příznivý vliv ocení i lidé trpící syndromem suchého oka nebo ženy, které trápí vaginální suchost.

Rakytník přispívá k podpoře přirozené obranyschopnosti

organismu, posiluje kardiovaskulární systém a trávicí systém.

Rakytník je bohatý na karotenoidy, fytosteroly a esenciální mastné kyseliny – omega-3, 6, 9 a zejména vzácnou omega-7 nenasycenou mastnou kyselinu.

Poznatky z posledních let také poukazují na klíčovou roli vitaminu D pro zachování správné funkce imunitního systému. (produkt obsahuje 50% doporučené denní dávky vitamínu D v 1 kapsli). Vitamín E přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem.

100% rakytníkový olej získaný šetrnou CO2 extrakcí neobsahuje barviva ani cukr, je vyvážený barvou a složením. Doplněk stravy je určený pro  dospělé a děti od 3 let.

 

Zadavatel tipu, rady, nabídky:

web:   http://www.noventis.cz/rakytnikovy-olej-vitamin-d
email:   firma@noventis.cz
telefon:   +420 577 056 322-3
Účesy HappyHair - virtuální kadeřník - tvé vlasy 1000x jinak!