Proč používat online time tracikng?

Time Tracking primaERP šetří náklady firmy

Víte, co je největším pokladem vaší firmy? Je to unikátní myšlenka, smlouva s největším odběratelem, nebo oddaní zaměstnanci? My tvrdíme, že je to váš ČAS a čas vašich zaměstnanců! Je váš největší odběratel zároveň i tím nejlepším zákazníkem? Nevěnujete jeho projektům příliš mnoho času, který byste mohli investovat s větším ziskem do menších? Na všechny tyto a mnohé další otázky vám pomůže najít odpověď online aplikace Time Tracking primaERP!

Time Tracking primaERP pro organizaci času

Úsloví „čas jsou peníze“ sice platí už celá desetiletí, ale podceňování lidského času je nejčastější chybou podnikatelů po celém světě. 

Představujeme vám time tracking software jako cestu k hledání smysluplných projektů.

  1. Sepište si seznam vašich činností (např. design, programování, administrativa, konzultace) a přiřaďte každé z nich cenu, kterou byste si za ni chtěli účtovat.
  2. Odhadněte čas určený pro celý projekt. Nesnažte se o 100% přesnost, k ní se dostanete postupně. Nastavte v aplikaci primaERP časový odhad pro každý projekt.
  3. Sledujte svůj čas přes typ aktivity – stačí zvolit typ práce a zmáčknout stopky. Důležité upozornění: Neexistuje nic jako příliš krátký záznam, každý e-mail, konzultace si zaslouží být zaznamenána. Zmáčknout stopky je otázka vteřiny a pro váš přehled je tento údaj nepostradatelný.
  4. Porovnejte skutečné projektové hodiny s odhadem a přizpůsobte odhad a ceny pro svoje příští zakázky. Zároveň díky tomu získáte představu o tom, kolik času vás mohly stát i jiné projekty.
  5. Několikrát zopakujte cyklus odhadu a porovnání. Pozvolnou evolucí se po pár týdnech určitě dopracujete k přesnějším odhadům.

Hodně štěstí při stanovování priorit Vám přeje

Time Tracking primaERP

 

Zadavatel tipu, rady, nabídky:

web:   https://www.primaerp.com/cs_cz/timetracking/
email:   uljana.cernohorska@primaerp.com
telefon:   +420732549300
Účesy HappyHair - virtuální kadeřník - tvé vlasy 1000x jinak!