ProBalance – Odkyselte své tělo, zhubněte a doplňte energii

ProBalance dodává Vašemu tělu cenné zásadité minerály pro vnitřní rovnováhu. Slaďte minerály i stopové prvky. Cenná směs citrátů, karbonátů a glukonátů. Neobsahuje laktózu.

ProBalance obsahuje mnoho zásaditých minerálů. Pro jeho nejvyšší efektivitu doporučujeme užívat v kombinaci s Aloe Vera drinkem. Je to ideální prevence rakoviny, jelikož té se daří v kyselém prostředí a my pomocí Probalance organismus odkyselíme.

Odkyselení organismu
Co je vlastně překyselení organismu? Dáváme-li tělu přebytek kyselin, nestíhá je vylučovat, snaží se je neutralizovat na soli a ty ukládat. Naneštěstí je ukládá do základní mezibuněčné hmoty, což vede k nedostatečné výživě buněk a postupně i k závažnému narušení našeho zdraví. 
Opatrní by měli být především lidé s poruchou kardiovaskulárního systému. Překyselení organismu totiž zpomaluje oběh krve v malý kapilárách. Červeným krvinkám je znesnadněno rozvádět kyslík, a tak mohou některé orgány trpět kyslíkovou nedostatečností. To jsou bohužel ideální podmínky pro přežívání nádorových buněk a ucpávání tepen vedoucích k cévním příhodám.
 
Pokud chcete zdravě hubnout, jako první krok je nutné zvolit právě odkyselení organismu.
Pro větší efektivitu doporučujeme užívat v kombinaci s Aloe Vera drinking gel. Ten má schopnost urychlit vstřebávání přípravku ProBalance. Odkyselení organismu pomocí těchto dvou produktů probíhá rychleji.
 
Obzvláště nebezpečné je dlouhodobé „mírné překyselení organismu„, kterému máme obecně tendence nevěnovat pozornost. Latentní acidóza, jak se toto překyselení organismu nazývá, se ale může nepozorovaně a nehezky zvrhnout. Její dlouhodobé působení totiž rozvíjí i tak závažná onemocnění jako je rakovina, diabetes, Parkinsonova a Alzheimerova choroba, kardiovaskulární onemocnění či osteoporóza. Překyselení organismu se dále projevuje žaludečními obtížemi, pálením žáhy, bolestí kloubů a svalů, svalovými křečemi, osteoporózou, chronickou únavou, zvýšeným krevním tlakem, poruchou srdečního rytmu, poruchou spánku, bolestí hlavy, kožními problémy, celulitidou.
 
Hlavním důvodem vzniku překyselení organismu jsou stravovací návyky. Minimum zásadotvorné stravy, přebytek kyselinotvorných jídel, především masa, tuků, bílého cukru a alkoholu. K latentní acidóze přispívá i stres či znečištěné životní prostředí, které na rozdíl od výše uvedených faktorů jen těžko ovlivníme.
 
 

Zadavatel tipu, rady, nabídky:

web:   http://www.centrumkrasyazdravi.cz/ProBalance-d333.htm
email:   verbed@post.cz
telefon:   604279652
Účesy HappyHair - virtuální kadeřník - tvé vlasy 1000x jinak!