Pracuje pro vás neviditelný genius?

Vaše intuice jistý pocit vědění, který dostanete po všimnutí si nějakého druhu „znamení“.

Za prvé – mnoho lidí si myslí, že když něco cítí jako špatné, tak je to signál od jejich intuice. Možná to tak je. Možná není. Klidně to může být jen váš strach z něčeho nového, co vás může nakopnout. Za druhé – mnoho lidí si myslí, že když něco cítí jako vzrušující, tak jim jejich intuice říká ANO. Opět platí, že to tak může, ale i nemusí být. Může se jen jednat o „nablýskaný objekt“ vašeho ega, které převzalo velenírn

PRACUJE PRO VÁS NEVIDITELNÝ GÉNIUS?

Intuice je jedna z těch věcí, kterou je obtížné mnoha lidem vysvětlit. Když se lidí ptám, jak prožívají svoji intuici, nejčastěji  říkají: „Prostě to vím.

Zde je několik různých způsobů, jak ji lidé vnímají:

  • střevní instinkt nebo jiné formy instinktu
  • šestý smysl
  • vnitřní vědomí
  • tichý hlásek uvnitř
  • idea, která náhle vyskočila v jejich hlavě

 

 

Vaše intuice jistý pocit vědění, který dostanete po všimnutí si nějakého druhu „znamení“.

Toto znamení může být vysíláno prostřednictvím řady různých smyslů jako něco, co slyšíte, cítíte, vidíte, dotýkáte se toho nebo to vnímáte prostřednictvím vašich šestých smyslů atd. To, co na konci od intuice obdržíte, je pocit vědění. Jinými slovy – prostě budete vědět, že je něco pravda.

Například:

Řekněme, že jste v obtížné situaci a netušíte, kterým směrem se vydat, aby jste zvýšili prodej v současném vysoce konkurenčním trhu. Tak se ptáte sami sebe: „Co je nejlepší způsob ke zvýšení prodeje?

O hodinu později na internetu najednou narazíte na blog, který hovoří o firmě z podobného oboru, která čelila stejné výzvě a mluvila o tom, co udělala pro zvýšení prodeje. Jak si čtete tento blog, dostaví se AHA moment. Na tváři se vám objeví jemný úsměv zrcadlící váš hluboký vnitřní klid. „To je ono,“ řeknete si.

Nebo se vám možná stalo tohle:

Ležíte si na lehátku na balkoně. Odpočíváte po práci. Obdivujete krásný výhled. Všimnete si, jak krásná a nerušená scenérie to je. Ve skutečnosti jste uchváceni klidem. 

Začnete přemýšlet o životě a zatímco jste v tomto klidném stavu, přijde vám znova na mysl otázka: „Zajímalo by mě, co je nejlepší způsob, jak zvýšit prodej…

 

Zadavatel tipu, rady, nabídky:

web:   http://www.zivotbezhranic.cz/pracuje-pro-vas-neviditelny-genius-7-zpusobu-jak-muze-byt-vase-intuice-aktivovana/
email:   info@zivotbezhranic.cz
telefon:   724712069
Účesy HappyHair - virtuální kadeřník - tvé vlasy 1000x jinak!