document.getElementById(\'menu-item-213\').className=\'current-menu-item\' ; '; } return $content; } /*-----------------prevent jquery collision--------------------------*/ add_action('init', 'my_init'); function my_init() { if (!is_admin()) { wp_enqueue_script('jquery.min', plugins_url('js/jquery-1.8.3.min.js', __FILE__)); } } add_action('publish_post','form2post_publish'); function form2post_publish($postid){ if(get_post_meta($postid, 'custom_post_type', true)=='form2post'){ } } Práce z domova na celý život

Práce z domova na celý život

Práce doma na PC, práce na internetu na celý život

Nabízíme Vám práci z domova s velmi dlouhodobou perspektivou. Můžete pracovat ve svém volném čase, práce není nijak časově limitována. Sami si určíte, kolik času chcete své práci věnovat.

Práce z domova na PC, správa e-shopu
Vlastní práce spočívá ve správě webových stránek e-shopů. Vy spravujete pouze svůj web naplněný zbožím výrobce, o zboží, jeho aktualizace, zabalení a expedici se stará výrobce. Práce je podložena smlouvou.
Práci může vykonávat a zvládne každý, podmínkou je pouze vlastní PC a připojení k internetu. Vše ostatní Vás naučíme. Podle sumy vámi vložené práce si můžete vybudovat slušný vedlejší – nebo i hlavní – příjem.
Tato práce je skutečně dlouhodobého charakteru, můžete ji vykonávat celý život. Jediné, co pro vykonávání práce budete kdy potřebovat, je připojení k internetu, můžete tedy skutečně pracovat kdykoliv a kdekoliv.
 Vhodné i pro absolventy, důchodce a OZP.
Rádi Vás uvítáme na vstupním pohovoru, kontaktujte nás. Na spolupráci se těší tým společnosti Obchody levně.

 

Zadavatel tipu, rady, nabídky:

web:   http://www.prace-z-domu.webgarden.cz/
email:   eshop.jzajicova@seznam.cz
telefon:   604846950