Používat při budování MLM email marketing a internet marketing?

Používat při budování MLM email marketing a internet marketing?

Proč článek na toto téma? Je tomu jen několik dní zpátky, co mi do emailu na základě článku „Jak najít zájemce o Vaše MLM podnikání a rozšířít svou stávající databázi o nové kontakty…“ přišel tento email od jednoho z webových návštěvníků:

Používat při budování MLM email marketing a internet?

Dobrý den, Roberte,

Mám na Vás otázku jestli máte zkušenosti v praxi s MLM a Pokud ANO jestli je Vaším zdrojem příjmu…

Pokud ANO, chtěl bych se Vás zeptat jestli využíváte ke svému kontaktování email korespondenci nebo nějaký jiný online nástroj.

Jelikož se po 3 měsících v MLM potýkám s nedostatkem kontaktů – de fakto jsem vyčerpán. Jelikož mám trochu větší cíle než jiní lidé, potřebuji k tomu větší šířku než mám v tuto chvíli.

Už dlouho sleduji Davida Kirše a jeho Email Academy a Miliónové Impérium, který byl de fakto první, který mě přivedl na myšlenku, co se týče online korespondence a získávání kontaktů.

Pořád ale polemizuji nad tím, jestli je tato metoda v MLM využitelná. Protože mi vážně nejde o kvantitu, ale o kvalitu lidí.

Zajímal by mě váš názor.

Předem děkuji za odpověď.

S pozdravem Petr

 

Dříve než si více rozebereme odpověď Petrovi, chtěl bych, abyste věděli, že internet můžete úspěšně použít k vybudování svého MLM podnikání…

 

Ano skutečně: Internet marketing a email marketing může být pro vybudování Vašeho MLM podnikání velmi nápomocný.

 

Má to však určitá specifika a pravidla, kterých je potřeba se držet.

MLM je vitální a dobře fungující obchodní model, který přitahuje čím dál více lidí a dokonce i skvěle placených profesionálů jako zubaře, účetní, daňové poradce, realitní makléře, obchodníky nebo dokonce právníky, kteří si uvědomili, že jejich současné profese jim neposkytují žádný reziduální příjem pro případ nemoci či neschopnosti pracovat.

MLM je vitální a dobře fungující model, přitahuje však pouze jediné typy lidí:

 

Ty, kteří ve svém životě touží po nějaké změně, chtějí se mít lépe ať už z pohledu finančního nebo časového – tedy chtějí pracovat méně hodin měsíčně, chtějí mít více času na sebe, rodinu a koníčky a přitom mít neomezený strop příjmů…

 

A lidé, když hledají nějakou změnu, mají tendenci hledat informace.

Kde se dají informace najít? No na internetu samozřejmě…

A tak existují celé mraky lidí, kteří hledají příležitost k extra příjmu, který se posléze dá přeměnit do pasivního příjmu…

 

Moje odpověď Petrovi…

 

Čti více – viz odkaz níže:

Zadavatel tipu, rady, nabídky:

web:   http://www.robertslovak.cz/7-tipu-jak-pouzivat-email-marketing-a-internet-pro-vybudovani-vasi-mlm-organizace/
email:   robert@robertslovak.cz
telefon:   724712069
Účesy HappyHair - virtuální kadeřník - tvé vlasy 1000x jinak!