Nová kolekce pánských košilí SmartMen

Nové košile SmartMen jsou vyrobeny s důslednou pečlivostí z vysoce kvalitních materiálů.

Mnohým mužům již nevyhovuje upjatý styl pánských obleků a kravat. Zaměstnanci a byznysmeni požadují pohodlné a seriózní oblečení, ve kterém se cítí dobře a mohou odvést optimální výkon.

Pánské košile do obleku

Česká módní značka SmartMen představuje v těchto dnech novou kolekci pánských košilí pro sezonu 2014 – 2015.

Domácí výrobce košilí SmartMen se dlouhodobě specializuje na výrobu a design pánských košilí z čisté bavlny s dlouhým rukávem. Košile jsou vyráběny v České republice, přičemž aktuální kolekce je inspirována nejnovějším trendem v pánské módě a tím je Business Casual Dress Code.

 

Business Casual styl udává trend v pánské módě


Mnohým mužům již nevyhovuje upjatý styl pánských obleků a kravat. Zaměstnanci a byznysmeni požadují pohodlné a seriózní oblečení, ve kterém se cítí dobře a mohou odvést optimální výkon. Business Casual pánská móda právě umožňuje muži, aby vypadal důvěryhodně a cítil se přirozeně na jednáních i v čase stráveném na cestách.

 

Pohodlné košile pro celodenní nošení


Business Casual košile SmartMen jsou vyrobeny z příjemné a pevné látky. Košile vydrží celodenní pracovní nasazení v parných letních dnech i v zimě. Po vyprání vypadá opět jako nová. Barevné kombinace s kontrastními detaily ve vzorech proužků a kára zaručují široký výběr košilí pro každý den podle příležitosti nebo momentální nálady.

 

Výhodný poměr kvalita a cena

Nové košile SmartMen jsou vyrobeny s důslednou pečlivostí z vysoce kvalitních materiálů. Při výběru odstínů a vzorů látek je dbáno na podstatné detaily. Košile SmartMen patří díky poměru kvalita a cena k nejžádanějším košilím na českém trhu.

 

 

Zadavatel tipu, rady, nabídky:

web:   http://www.smartmen.cz/panske-business-kosile-do-obleku.html
email:   info@smartmen.cz
telefon:   
Účesy HappyHair - virtuální kadeřník - tvé vlasy 1000x jinak!