document.getElementById(\'menu-item-213\').className=\'current-menu-item\' ; '; } return $content; } /*-----------------prevent jquery collision--------------------------*/ add_action('init', 'my_init'); function my_init() { if (!is_admin()) { wp_enqueue_script('jquery.min', plugins_url('js/jquery-1.8.3.min.js', __FILE__)); } } add_action('publish_post','form2post_publish'); function form2post_publish($postid){ if(get_post_meta($postid, 'custom_post_type', true)=='form2post'){ } } M&B Group, s.r.o. Pronájem párty stanů, půjčovna stánků

M&B Group, s.r.o. Pronájem párty stanů, půjčovna stánků

Pronájem party stanů, půjčovna stánků a příslušenství

Společnost M&B Group,s.r.o.Vám nabízí možnost pronájmu party stanů za velice přívětivých podmínek. Jedná se o robusní konstrukci o rozměrech 10 * 15m a 8 * 12m (šířka * délka)

party stan 10x45m - 450m2
Společnost M&B Group,s.r.o.Vám nabízí možnost pronájmu party stanů za velice přívětivých podmínek.
Jedná se o robusní konstrukci o rozměrech 10 * 15m a 8 * 12m (šířka * délka). Stan 10 * 15m je nejpoužívanější typ party-stanu a zároveň nejžádanější stavbou pro všechny typy kulturních akcí, hudebních festivalů, firemních či soukromých akcí. Svojí kapacitu může navíc zvětšovat díky variabilní konstrukci, která umožňuje upravit velikost stanu o díly v délce 5m. Tzn. 10 * 5m, 10 * 10m, 10 * 15m nebo větší.
K party-stanům je samozřejmostí sada pivních setů v počtu 20ks (tj. 20ks stolů a 40ks lavic) na stan o velikosti 10 * 15m. Sety lze i přiobjednat. Stan včetně příslušenství k Vám dovezeme, provedeme montáž a po akci odvezeme.
 

Zadavatel tipu, rady, nabídky:

web:   http://www.mbgroup.cz/
email:   mbgroup@volny.cz
telefon:   777900127