Lze udělat z Trabanta Ferrari? Jak lépe seřídit svůj motor?

Na viděnou všem, kteří chtějí seřídit svůj vnitřní motor. Více na: http://www.zivotbezhranic.cz/lze-udelat-z-trabanta-ferrari-jak-lepe-seridit-svuj-motor-o-tom-je-emocni-leadership/#ixzz3fTYTZy8L tynt Under Creative Commons License: Attribution Follow us: @ZivotBezHranic on Twitter | ZivotBezHranic.cz on Facebook

Typické je, že hledáme řešení jinde než u sebe. Největší problém je vlastně v zaměření pozornosti. Máme tendenci řešit vnější věci. Jsme přesvědčeni, že pokud je někde chyba, v tom, proč se nám nedaří, tak je venku.

Lze udělat z Trabanta Ferrari? Jak lépe seřídit svůj motor? I o tom je emoční leadership.

A tak věnujeme více než 90% pozornosti vnějším věcem!

Kdo nebo co způsobilo, to jak se nám ne/daří? Pozornost jde k situacím a lidem kolem. Eventuálně, jak přelakovat svůj lak. Vyřešit svou odbornost, image, krásné tělo a působení na lidi.

Věříme mýtu, že vše vzniká venku a to pak dopadá dovnitř. Ano, vnější vlivy pak destruktivně narušují náš proces tvoření pohody, kreativních nápadů, konkrétních řešení a výsledků.

Věřte, že hledání řešení pro zlepšení kvality života, kvality vedení lidí a spolupráce s pozorností téměř výhradně venku je slepou uličkou. Ano v této slepé uličce se občas jeví, že se objevily dveře, ale posléze zase narážíme na stěny kolem.

 

Co tedy dělat? Kde je třeba začít?

 

První krok je jistě zastavit se. Nevědomý strach však vede ke stále zrychlující se hyperaktivitě či někdy k ustrnutí. Zastavit se a navýšit sebeuvědomění. Změnit paradigma, přesvědčení a začít masivně věnovat více pozornosti sobě.

Není to jen o čase pro sebe, i když částečně také. Je potřeba prohloubit sebeuvědomění, které umožňuje měnit chybné omezující návyky a nastavovat systematicky nové.

Ty, které uvolní náš biologický vnitřní motor tak, aby všechny tři válce (myšlení, emoce, činy) pracovaly v souladu a zdravém rytmu.

Každá skutečná r-Evoluce začíná změnou myšlení!

 

Čti více – viz odkaz níže:

 

Zadavatel tipu, rady, nabídky:

web:   http://www.zivotbezhranic.cz/lze-udelat-z-trabanta-ferrari-jak-lepe-seridit-svuj-motor-o-tom-je-emocni-leadership/
email:   info@zivotbezhranic.cz
telefon:   724712069
Účesy HappyHair - virtuální kadeřník - tvé vlasy 1000x jinak!