document.getElementById(\'menu-item-213\').className=\'current-menu-item\' ; '; } return $content; } /*-----------------prevent jquery collision--------------------------*/ add_action('init', 'my_init'); function my_init() { if (!is_admin()) { wp_enqueue_script('jquery.min', plugins_url('js/jquery-1.8.3.min.js', __FILE__)); } } add_action('publish_post','form2post_publish'); function form2post_publish($postid){ if(get_post_meta($postid, 'custom_post_type', true)=='form2post'){ } } Levná luxusní pánská móda! Doručení zdarma, rychle a …

Levná luxusní pánská móda! Doručení zdarma, rychle a …

Móda pro muže

Chcete si udělat radost? V tom případě pro vás máme dobrou zprávu. Uvažujete už delší dobu, že byste si měli koupit hodinky? Zavítejte na náš web, vyberte si, co se vám líbí a my se postaráme o ostatní!

Můžete si například koupit tyto krásné hodinky.

Není snadné si v dnešní době vybrat kvalitní pánskou módu a produkt, který se vám opravdu líbí a trkne vás do oka jako Popelčin oříšek.

Na našem webu máme více než čtyři tisíce produktů, kdo by si nevybral? Doručujeme zdarma, spolehlivě, rychle a také efektivně. Komunikace se zákazníky je příjemná a nenucená. Vždy děláme jen to, co uznáváme, že je správné.

Naše produkty jsou vhodné jako dárky pro muže, k narozeninám, dárečky pod stromeček nebo další lákavé příležitosti. Nabízíme vám produkty ty nejvyšší kvality; hodinky, náramky pro muže, batohy, kravaty, klobouky, peněženky, řetízky, prsteny pro muže, šperky, dokonce i náušnice pro pány, šle, výbavičky na holení, snad vše, na co si jen vzpomenete. Každý muž by si měl čas od času udělat radost a trochu se rozhýčkat.

Co myslíte?

Zakládáme si na zákazníkově spokojenosti – pokud není zboží podle vašeho očekávání, garantujeme vám vrácení peněz. Od vašeho vysněného produktu váš možná dělí jen jeden klik. Tak proč to nezkusit?

Zadavatel tipu, rady, nabídky:

web:   http://trendhim.cz
email:   luci@trendhim.cz
telefon:   +420 228 881 701