Laminátové podlahy PERGO ve vysoké kvalitě

Laminátová podlaha PERGO je velmi kvalitní alternativa plovoucí podlahy

Plovoucí laminátové podlahy PERGO jsou určeny pro skutečně náročné zákazníky, kteří si potrpí na kvalitu a neměnnost. Dokonalý povrch laminátové podlahy nezničí vlhkost, drápky domácích zvířat, padající předměty ani dámské podpatky. Všechny laminátové podlahy PERGO jsou opatřeny patentovaným povrchem TitanX Surface, který je chrání před běžným opotřebením, poškrábáním i padajícími předměty. Proto se laminátové podlahy PERGO řadí k nejodolnějším na světě. Tím ale výhody plovoucích laminátových podlah nekončí!rnLaminátové podlahy PERGO

Laminátové podlahy, plovoucí podlahy a pevné podlahy u PERGO

Další vlastnosti švédských laminátových podlah PERGO.

Díky svým technickým a funkčním vlastnostem jsou laminátové podlahy PERGO vhodné do domácností i komerčních prostor. Všechny laminátové podlahy Pergo v sobě mají vrstvu oxidu hlinitého, který činí podlahu odolnější vůči poškrábání v porovnání s ostatními laminátovými podlahami. Patentovaná technologie SoftTechTM zajištuje, že jsou plovoucí laminátové podlahy PERGO o mnoho tišší než standartní laminátové podlahy. Docilujeme toho tak, že pod laminátový povrch je zabudovaná speciální vrstva, která absorbuje zvuk. Můžete si vybrat z široké nabídky dekorů, typů a povrchových úprav podlah. Dopřejte svému interiéru krásu, která vydrží!

Laminátové podlahy PERGO – mají nejlepší záruku na trhu

Důkazem vysoké kvality plovoucích laminátových podlah je i trojitá záruka, která se vztahuje na všechny typy podlah. Zaručuje stálost barvy, odolnost proti skvrnám a odolnost vůči opotřebení povrchu podlahy. Švédská firma Pergo, která před více než 30 lety laminátové podlahy vynalezla, na základě svých zkušeností ví, že nabízí výborný výrobek, a proto poskytuje tu nejlepší záruku pro privátní a komerční sektor na trhu. A nejsou to pouhá slova – porovnejte si detaily záruky před zakoupením s konkurencí!

Zadavatel tipu, rady, nabídky:

web:   http://www.podlahy-berger.cz/laminatove-podlahy
email:   info@webpresent.cz
telefon:   
Účesy HappyHair - virtuální kadeřník - tvé vlasy 1000x jinak!