Koupelnový nábytek od firmy ELita, Aqualine a Sapho

Koupelnový nábytek

Připravujete v blízké době přestavění výbavy koupelny? Možná Vás příjemně překvapí obsáhlý sortiment značkového zboží na internetových stránkách Eko-domov.cz , které si lze objednat zamluvit z pohodlí Vašeho domova. V nabídce mají koupelnový nábytek od firmy Elite, Aqualine a Sapho. V našem článku proměníme Vaši pozornost na koupelnový nábytek od firmy Elita.

koupelnový nábytek ELITA

Kupříkladu v podkategorii Galanta se nechte inspirovat naší novou retro řadou. Retro styl s sebou přináší do interiéru tradici, jistotu vzpomínky na staré dobře časy a pocit tepla domova. Jednou z největších výhod retro stylu je fakt, že v podstatě nikdy nevyjde z módy. Lidé se stále znovu vrací ke starým věcem, které pro ně představují trvající kvalitu překonávající několik po sobě jdoucích generací. Kombinací tohoto retro nábytku s moderními prvky dnešní doby vytvoříte ucelený interiér s puncem luxusu, který budou všichni obdivovat. Koupelnový nábytek řady Galanta nabízí skříňky pod umyvadlo, vkusná zrcadla a doplňkové výstavné skříňky.

Skříňka pod umyvadlo ORCHIDEA o rozměrech 80x92x33cm má čtyři prostřední zásuvky a z každé strany jsou k dispozici ještě jedny dvířka, která zajišťují ideální úložný prostor. Doplňková skříňka ZEUS s prosklenou vrchní částí o rozměrech 46x120x35cm umožňuje vystavení oblíbených předmětů, které ještě více oživí interiér koupelny. Ve spodní části jsou pak dvě zásuvky. Celkový prostor nakonec doplňuje zrcadlo, které může být jednak jednotné nebo rozdělené na dvě až tři části. Určitá zrcadla z naší nabídky mohou být též doplněna elegantním osvětlením. Věříme, že budete s retro nabídkou spokojeni a vyberete si dle své vlastní volby.

 

Výběr závisí jen a jen na Vás a my věříme, že se svým konečným rozhodnutím nejen s koupelnovým nábytkem firmy ELita, Aqualine a Sapho budete nanejvýš spokojeni.

Zadavatel tipu, rady, nabídky:

web:   http://www.eko-domov.cz/koupelnovy-nabytek-koupelnovy-nabytek-elita-katskupO.0700.php
email:   seo@expert-na-seo.cz
telefon:   
Účesy HappyHair - virtuální kadeřník - tvé vlasy 1000x jinak!