Koupě zahraniční reality – nemovitosti v Řecku

Zahraniční reality – Nemovitosti v Řecku

Kupte reality v Řecku a získejte krásné místo pro rekreaci i zajímavou možnost výdělku. Řecký trh s realitami krize nepostihla, a proto jsou nemovitosti v Řecku stále skvělou investicí.

Nemovitosti v Řecku logo

 Bájné Řecko je jednou z nejoblíbenějších nejen Evropských turistických destinací a koupě řecké nemovitosti tak může díky pronájmu přinést peníze i Vám.

 

 

Oblíbené lokality pro nákup řecké nemovitosti

Olympská riviéra je nejpopulárnější m turistickým místem pevninské části Řecka, nabízí krásné písčité pláže, malebnou krajinu a samozřejmě mýtickou horu Olymp. V této cenově výhodné lokalitě je k dispozici mnoho typů realit ke koupi.

Oblíbeným poloostrovem je různorodý Peloponés, který zdobí přímořské roviny, náhorní plošiny i vysoké hory. Obdivovatele přírody pak uchvátí divoký ráz krajiny v neobydlené západní části poloostrova.

Milovníky ostrovního života jistě zaujme Kréta, nádherný ostrov s jedněmi z nejkrásnějších pláží v Evropě. Turisticky i hospodářsky rušný sever je velice vhodný pro komerční využití řecké nemovitosti, dražší, ale mimořádně klidný jih si užijí zájemci o rekreační nemovitost v Řecku.   

Reality v Řecku ke koupi

Specializovaná realitní kancelář ALEXANDRIA REAL na svých stránkách nabízí řecké nemovitosti ke koupi. ALEXANDRIA REAL rovněž poskytuje kompletní služby související s pořízením nemovitosti v Řecku, od zařízení prohlídek až po podpis smlouvy i případnou správu a pronájem řecké reality.

 

Zadavatel tipu, rady, nabídky:

web:   http://www.alexandriareal.cz/cs/nemovitosti-v-recku
email:   info@alexandriareal.cz
telefon:   222512996
Účesy HappyHair - virtuální kadeřník - tvé vlasy 1000x jinak!