Kde se naučit obchodovat na trhu s opcemi?

binární opce jinak a efektivně

Mnohé z Vás od obchodování s binárními opcemi odradí množství technických nástrojů určených k analýze trhu. Jednomu se z toho točí hlava. Z jedné strany svíčkové grafy, z druhé fibonacciho linie a z třetí strany třeba bollinger bands. To je ovšem špatně. Pokud se zadíváte do žebříčku nejbohatších lidí zabývajících se obchodováním na burze, zjistíte, že pouhý zlomek z nich využívá naplno všechny technické nástroje k analýze trhu.

obchodování výdělek
Jak to tedy dělají, že jim vycházejí obchody a bohatnou? Odpověď je jednoduchá. Není mistrem ten, kdo zná nejvíce obchodních nástrojů, ale ten kdo je umí naplno využít.  A to je i náš případ, který budeme v tomto díle rozvíjet uvedeným na našich stránkách.
 
V minulých dílech jsme si ukázali, že existuje možnost jak obyčejný burzovní graf proměnit na svíčkový graf. Tento nám snáze pomáhá analyzovat chování trhu v situacích, kdy není jednoznačné, kterým směrem se trh vydá. Víme, že pro obrat trhu je dúležité poznat v grafu tzv. PIN BAR , tj. takovou svíčku, která svým tvarem a velikostí indikuje obrat trhu. A právě tuto znalost budeme v dnešním díle rozvíjet. Pokud se totiž dobře naučíme používat pouze tento nástroj, jsme schopni na trhu vysledovat čas, kdy dojde k obratu trhu, což nám může vydělat nemalé peníze.

 

Zadavatel tipu, rady, nabídky:

web:   http://cztrader.nolimit.cz/binarni-opce/denik-binarnika
email:   
telefon:   
Účesy HappyHair - virtuální kadeřník - tvé vlasy 1000x jinak!