Jste realitní makléř, milujete všechno, když se jedná o reality?

Jste realitní makléř, milujete všechno, když se jedná o reality, ale trápí Vás nejistý příjem, který tato profese přináší?

Pečujete o reality v městě Olomouc či na Olomoucku? Jste realitní makléř, milujete všechno, když se jedná o reality, ale trápí Vás nejistý příjem, který tato profese přináší? Reality, realitní makléř. Ukážu vám docela prostý způsob, jak i Vy eliminujete nejistotu svého příjmu a přitom můžete i nadále prodávat reality … Navíc to uděláme tak, abyste měli více času pro svou rodinu i koníčky a eliminujeme stres ve Vašem životě… Znáte to: Jako realitní makléř máte náročnou práci… Pracujete doslova na dvou frontách: Nejdříve potřebujete najít prodejce či pronajímatele nemovitosti a pak teprve začíná hledání zájemce o koupi nebo pronájem nemovitosti.

Jste realitní makléř, milujete všechno, když se jedná o reality, ale trápí Vás nejistý příjem, který tato profese přináší?

Znáte to: Jako realitní makléř máte náročnou práci…

Pracujete doslova na dvou frontách: Nejdříve potřebujete najít prodejce či pronajímatele nemovitosti a pak teprve začíná hledání zájemce o koupi nebo pronájem nemovitosti.

Práce na dvou frontách může být časem vyčerpávající a i když do toho dáváte vše, co můžete, přesto se možná čas od času potýkáte s problémem nejistého příjmu.

Ne vždy máte pod kontrolou všechny eventuality či situace, které mohou nastat a ne vždy se podaří  obchod uzavřít v tom termínu, kdy si představujete a tak se někdy datum konečného prodeje oddaluje, oddaluje a oddaluje a s tím i odměna, která je s transakcí spojená…

Jistě to znáte…

Při péči o reality je to také často velmi náročné časově…

A když k realizaci prodeje nakonec nedojde pro nejrůznější důvody, nakoneec to nepřinese vytoužený finanční efekt i přesto, že jste investovali moře svého času…

Když jako realitní makléř pečujete o reality, máte pouze 24 hodin denně – stejně jako všichni ostatní lidé…

Tady však veškerá podobnost končí…

Většina realitních makléřů je totiž v jednom kole – možná jste na tom zrovna tak.

Tato profese si od lidí, kteří v ní pracují žádá skutečně hodně – některé dny to může být doslova náročné, vysilující a možná i frustrující… 

Zejména, když není dostatek zájemců o dané nemovitosti, které ve svém portfoliu máte…

 

Asi není potřeba dlouze rozepisovat, jak vypadá běžný den člověka, který prodává reality, přesto může být zajímavé trochu se nad tím pozastavit…

Pravděpodobně na každodenní bázi při péči o reality jako realitní makléř podstupujete nějakou podobnou denní rutinu…

 

  • Ráno kolem 6-té či 7-mé vstanete, dáte si snídani, možná si trochu zacvičíte a mezi 8 a 9-tou hodinou ranní začínáte kontrolovat a vyřizovat emaily a inzerci.
  • Jestliže je vše v pořádku, začínáte komunikovat s klienty a potenciálním klienty po telefonu.
  • Před obědem možná někdy potřebujete na katastrální úřad, možná za prvníkem, možná za odhadcem či se setkáte s potenciálním obchodními partnery či zákazníky a pak jdete na oběd.
  • Po obědě jedete na své první prohlídky po nemovitostech, jednáte s klienty, děláte si fotky a zápisy.
  • Později jdete na prohlídku již nabraných nemovitostí s potenciálním kupcem či nájemníkem.
  • A takto to pokračuje až do večerních hodin, kdy přicházíte domů mezi 19-tou až 21-tou hodinou a možná už jen odpočíváte a nebo ještě zadáváte nové nemovitosti do systému, vytváříte další inzerci.

 

Položme si však otázku, která stojí za zamyšlenou…

čti více viz. odkaz níže:

Zadavatel tipu, rady, nabídky:

web:   https://www.zivotbezhranic.cz/projekt/realitni-makler-nejisty-prijem-olomouc/
email:   robertslovak.cz@gmail.com
telefon:   724712069
Účesy HappyHair - virtuální kadeřník - tvé vlasy 1000x jinak!