Jak vybrat to správné spodní prádlo?

Jak vybrat to správné spodní prádlo

Spodní prádlo je alfou a omegou každého a především ženského šatníku. Každá žena se chce líbit, užívat si pohodlí a i když nedává své spodní prádlo na obdiv každému, tak jeho výběru věnuje dost veliké množství času. A jelikož je tento druh oblečení nejblíže vašemu tělu, požadavky na jeho kvalitu, eleganci a provedení jsou namístě.

Dámské spodní prádlo

Pěkné barvy naladí nejen vás

Když se podíváte do svého šatníku, určitě v něm objevíte kalhotky a podprsenky v barvě bílé, tělové, černé nebo krémové. Na ně nedá dopustit snad žádná žena. Mezi odvážnější barvy lze zařadit odstíny šedé, modré a zelené. Červené prádélko je spíše určeno k jiným účelům, ale i to je důležité.

Podprsenky jako nejdůležitější část

Výběr vhodné podprsenky někdy bývá opravdovým oříškem. Kromě zkrášlující funkce musí správná podprsenka podepřít ňadra a případně zabránit bolesti zad.

Jakmile si před výběrem změříte prsa, nezapomeňte ani na obvod hrudníku pod nimi. Při větším objemu ňader se poohlédněte po podprsence se širšími ramínky. A mějte vždy na paměti, že ideální podprsenka je ta, která co nejlépe padne.

Kalhotky dotvoří dvojici

Je pravdou že kalhotky jsou většinou nabízeny spolu s podprsenkou, ale mnoho žen nakupuje každý díl samostatně. Každopádně, kalhotky musí být nejen kvalitní a příjemné na nošení, ale i skvěle padnoucí a tvarující, přičemž nejlépe vás vytvarují kalhotky elastické. Máte-li chuť být svůdná a zapůsobit na partnera, vyzkoušejte tanga, která jsou vhodná i k běžnému nošení.

Stahovací prádlo vám polichotí

Jakmile chcete skrýt některé nedokonalosti své postavy, sáhněte po stahovacím prádle, které umí obepnout tělo a některá problematická místa potlačit. Potom budete bezchybně vypadat i v šatech nebo v sukni.

Nakonec to nejlepší pro co nejlepší noci

Erotické prádlo zažilo a stále zažívá nebývalý boom. Skvěle vypadají nejen korzety, ale i košilky, kostýmy, soupravy nebo catsuity. A když se při výběru budete řídit svou přirozeností, určitě potěšíte sebe i svého partnera.

 

Zadavatel tipu, rady, nabídky:

web:   http://www.lingeros.cz/kategorie/damske-pradlo
email:   
telefon:   
Účesy HappyHair - virtuální kadeřník - tvé vlasy 1000x jinak!