Jak vybrat společenské šaty na oslavu

Jak vybrat společenské šaty na oslavu

Jakmile jste dostala pozvánku na nějakou společenskou oslavu, je namístě začít uvažovat nad tím nejvhodnějším oblečením. Je úplně jedno, zda půjdete na koncert, večírek, setkání s přáteli, s rodinou nebo na slavnostní večeři, protože vždy byste měla vypadat co nejlépe Vyberte si společenské šaty a módní doplňky podle následujících tipů.

Černé společenské šaty

Šaty skvělou volbou

Vzhledem k tomu, že každou oslavu si chcete užít včetně obdivných pohledů, tak v malých černých ozdobených krajkou opravdu nic nezkazíte, přičemž můžete klidně zvolit i variantu v modrém. Skvělou volbou jsou i šaty úpletové, které působí nesmírně sexy především v kombinaci se vzorovanými punčochami.

Máte – li chuť trochu provokovat, tak v kožených krátkých šatech obepínajících postavu opravdu zaujmete. A když ještě zvýrazníte rty rudou rtěnkou, muži nebudou vědět, kam s očima.

Doplňky pověstnou třešničkou

Nejprve se poohlédněme po špercích, které by měly hrát prim. Pokud zvolíte náhrdelník, tak se k němu nehodí výrazné náušnice, protože jeden masivnější šperk bohatě postačí.

Někdy zapůsobí i pouhá dekorace u krku šatů, která určitě má své kouzlo.

Kabelku skvěle zastoupí psaníčko do ruky, neboť v kombinaci s šaty vypadá vkusně. Velmi oblíbené jsou i malé kabelky ve tvaru krabičky, které využijete při mnoha společenských příležitostech.

 

Vhodně zvolený materiál podporuje ženskost

Na večírcích a oslavách se povolují materiály rafinované, lehké, rozevláté a klidně i mírně poloprůhledné, přičemž detaily v podobě řasení, ozdob, mašliček a hvězdiček přitáhnou tu správnou pozornost.

 

Co nechat doma

Nevhodné jsou jakékoliv proužky, puntíky, květované vzory a pastelové barvy. Na výrazné nápisy, sukně pod pupík a hodně hluboké výstřihy také raději zapomeňte.

Nyní už jen zvolte ten správný parfém, lodičky na vysokém podpatku a směle do víru oslav.

 

Zadavatel tipu, rady, nabídky:

web:   http://www.i-radost.cz/spolecenske-saty-c-52.html
email:   
telefon:   
Účesy HappyHair - virtuální kadeřník - tvé vlasy 1000x jinak!