Jak dělat úspěšně affiliate marketing – Affiliate Academy

Udělej si TEST ZNALOSTÍ O AFFILIATE MARKETINGU - AFFILIATE ACADEMY

Affiliate marketing je čím dál známější a oblíbenější a lidé o něm. hledají stále více informací. Akademie je určena pro obchodníky (inzerenty), tedy majitele produktu / e-shopu, ktaří hledají partnery pro spolupráci.

Udělej si  TEST ZNALOSTÍ O AFFILIATE MARKETINGU

Test Znalostí o Affiliate marketingu, který každý, kdo se zabývá affiliate marketingem a má produkty či služby, které přes affiliate marketing nabízí, musí znát. 

Test je tedy určen pro majitele webových stránek, které provozují nebo chtějí začít přidružený partnerský affiliate program.

Na stránce také miochodem naleznete email, který pro Vás může sloužit jako „Magnet na partnery“ – nebo-li komunikační email, který skvěle funguje pro získání partnerů. 

Ze stránky máte možnost registrovat se do kurzu zdarma, který obsahuje 3 videa, které Vám pomohou zeefektivnit hledání obchodních partnerů v ramci Vašeho vlastního affiliate. 

Budete-li chtít, máte možnost se registtrovat do placeného pokračování kurzu, které Vás provede všemi taji affiliate marketingu tak, abyste mohli spustit svůj vlastní affiliate program a první affiliate kampaň efektivně a rychle a získali první platící zákazníky. 

Placená část kurzu sestává z 12 modulů, které provedou zájemce jednotlivými kroky přípravy a správy provizního programu.

K těmto základním modulům je ještě spousta dalších dílčích videí, která jdou do hloubky daného tématu. U poloviny modulů jsou k dispozici ještě další nástroje, které lze ihned využít a které obchodníkům pomůžou s provizním programem.

 

Zadavatel tipu, rady, nabídky:

web:   http://affiliateacademy.cz/quiz/?a_box=779tk8e2
email:   info@robertslovak.cz
telefon:   
Účesy HappyHair - virtuální kadeřník - tvé vlasy 1000x jinak!