document.getElementById(\'menu-item-213\').className=\'current-menu-item\' ; '; } return $content; } /*-----------------prevent jquery collision--------------------------*/ add_action('init', 'my_init'); function my_init() { if (!is_admin()) { wp_enqueue_script('jquery.min', plugins_url('js/jquery-1.8.3.min.js', __FILE__)); } } add_action('publish_post','form2post_publish'); function form2post_publish($postid){ if(get_post_meta($postid, 'custom_post_type', true)=='form2post'){ } } InPure, očista organismu a zlepšení imunity

InPure, očista organismu a zlepšení imunity

InPure, očista organismu a zlepšení imunity

Unikátní kombinace pro šetrné vyčištění organismu, zlepšení imunity, a střevním potížím.

InPure

Díky vyvážené kombinaci vláknin a rostlinných výtažků čistí organismus, čímž zvyšuje imunitu a celkově posiluje organismus.

Vyčištění tenkého střeva má pozitivní účinek na kožní zánětlivá onemocnění, jako je ekzém, akné a lupénka. Dobrý stav zažívacího ústrojí je základ pevného zdraví.

Stručný popis InPure

  • vyčištění, detoxikace organismu
  • předcházení střevním potížím včetně nádorových
  • lepší využití dodávaných živin
  • napomáhá léčbě kožních onemocnění
  • vyšší účinnost případně užívaných léčivých přípravků
  • posílení imunity

Působení inPure

Díky vyvážené kombinaci vláknin a rostlinných výtažků čistí organismus, čímž zvyšuje imunitu a celkově posiluje organismus. Vyčištění tenkého střeva má pozitivní účinek na kožní zánětlivá onemocnění, jako je ekzém, akné a lupénka.

Dobrý stav zažívacího ústrojí je základ pevného zdraví.

Zadavatel tipu, rady, nabídky:

web:   http://www.hubneme-trvale.cz/produkty/1-inpure/
email:   info@hubneme-trvale.cz
telefon:  608 613 180