document.getElementById(\'menu-item-213\').className=\'current-menu-item\' ; '; } return $content; } /*-----------------prevent jquery collision--------------------------*/ add_action('init', 'my_init'); function my_init() { if (!is_admin()) { wp_enqueue_script('jquery.min', plugins_url('js/jquery-1.8.3.min.js', __FILE__)); } } add_action('publish_post','form2post_publish'); function form2post_publish($postid){ if(get_post_meta($postid, 'custom_post_type', true)=='form2post'){ } } Elektronická cigareta Delirium

Elektronická cigareta Delirium

Elektronická cigareta Delirium

Delirium 69 je jediná verze elektronické cigarety s dvojí možností nabíjení baterie 650mAh je Passtrought , ale nabíjení je možné také s každou eGo nabíječkou .

Elektronická cigareta Delirium 69

Elektronická cigareta Delirium 69 Gun

chrome 650 m

650mAh baterie a Clearomizer Delirium 69 nabízí hodiny dokonalého kouření a velmi dobrý výkon.

Delirium 69 je jediná verze elektronické cigarety s dvojí možností nabíjení baterie 650mAh je Passtrought , ale nabíjení je možné s každou eGo nabíječkou .

 

 

  • 1x Baterie Delirium (650mAh)
  • 2x Žhavící tělísko.
  • 1x BCC clearomizér
  • 1x USB kabel nabíjecí

 

Přesto, že oficiální název je elektronická cigareta (e-cigareta), jedná se funkcí o vaporizér (z lat. vapor = pára), přístroj sloužící k změně látek ze skupenství kapalného na skupenství plynné působením tepla.

Náplň e-cigarety nikdy nehoří, pouze je zahřívána pod zápalnou teplotu. Tím se odpařuje, ale chemicky se nemění. „E-kouř“ vycházející z elektronické cigarety je mlha (pára) vzniklá odpařením tekutiny zvané e-liquid. Tato pára je pak určena k inhalování jako zdravější alternativa kouření tabáků podobně jako se vaporizace využívá k aromaterapii nebo k léčení inhalováním účinných látek.

 

Zadavatel tipu, rady, nabídky:

web:   http://www.deliriumshop.cz/11113-delirium-69-gun-chrome
email:   info@deliriumshop.cz
telefon: