document.getElementById(\'menu-item-213\').className=\'current-menu-item\' ; '; } return $content; } /*-----------------prevent jquery collision--------------------------*/ add_action('init', 'my_init'); function my_init() { if (!is_admin()) { wp_enqueue_script('jquery.min', plugins_url('js/jquery-1.8.3.min.js', __FILE__)); } } add_action('publish_post','form2post_publish'); function form2post_publish($postid){ if(get_post_meta($postid, 'custom_post_type', true)=='form2post'){ } } Dovolená v česku.cz – Všude dobře, v Česku nejlíp!

Dovolená v česku.cz – Všude dobře, v Česku nejlíp!

Dovolená v česku , dovolenavcesku.cz

Portál dovolenavcesku.cz se zaměřuje na sprostředkovávání ubytování po celé České republice. U nás na webu najdete ubytovací střediska a pobytové balíčky z celé České republiky. Moderní prostředí, přehledný seznam, výhodné ceny to vše na dovolenavcesku.cz.

Dovolená v česku
Pro zákazníky:
Portál dovolenavcesku.cz se zaměřuje na sprostředkovávání ubytování po celé České republice. U nás na webu najdete ubytovací střediska (hotely, chaty, penziony, apartmány, lázně, kempy, motely, zámky, hostely) a pobytové balíčky z celé České republiky. Moderní prostředí, přehledný seznam, výhodné ceny to vše na dovolenavcesku.cz.
 
Pro ubytovatele:
Vkládejte Vaše ubytovací zařízení do naší databáze a zvětšte si návštěvnost Vašeho střediska! Veškerá registrace a užívání tohoto webu je zdarma. Všechny objekty, které jsou zobrazovány na tomto portálu jsou pečlivě ověřené, proto se nemůže stát, že se z Vaší dovolené stane “bad trip”. Bohatá nabídka možností a intuitivních vychytávek, jsou připraveny právě pro Vás. Věříme, že si tento web oblíbíte a budete spokojeni, což je náš cíl.

Těšíme se na budoucí spolupráci a doufáme, že budete s Našema službama spokojeni.

Najít nás můžete také na Facebooku, nebo můžete využít našeho přehledného vyhledávače.

V případě dotazů nás kontaktujte.

 

Zadavatel tipu, rady, nabídky:

web:   http://dovolenavcesku.cz/hledej.php
email:   dovolenavcesku@gmail.com
telefon:   728 728 233