Dekorax – výroba bytových doplňků z mosazi a skla

Bytové doplňky - mosazné garnýže, industriální lampy

Technikou kovotlačení vyrábíme doplňky do bytu jako garnýže z plné mosazi, industriální i klasická svítidla z různých kovů i skla, kovové komponenty k lustrům a dárkové předměty.

Polotovary stínidel závěsných interiérových svítidel vyrobené na kovotlačitelském soustruhu

Kovotlačení je proces tvarování polotovaru (většinou plechu) podle formy pomocí tlačného nástroje.

Touto metodou lze vyrábět pouze tvary rotační, například sférické, kuželové a parabolické. Výhodou je možnost dosáhnout různé tloušťky stěny v různých částech pláště tvářeného výtlačku. 

Pracujeme nejčastěji s mosazným, měděným a hliníkovým plechem, ale i dalšími kovy o síle od 0,5 do 2 mm. Rozsah možného točného průměru je od 10 do 800 mm. 

Vznikají tak hlavně garnýžové sestavy z plné mosazi s jednotlivými komponentami (tyče, koncovky, držáky, záclonové úvazy), které se hodí jak do tradičních, tak luxusních a historických interiérů, nejrůznější kovové komponenty k lustrům, svícny, váhy, nábytkové úchytky, aromalampy, gastro nádoby a dekorační mísy na aranžování květin. Nejběžnějšími povrchovými úpravami jsou leštěná a lakovaná mosaz, mosaz matová, patina staromosaz, patina měď nebo nikl. V kombinaci se sklem nabízíme též přesýpací hodiny, stolní závěsná svítidla a křišťálové lustry. 

Technologií kovotlačení jsme nově začali vyrábět také retro, industriální, klasická i moderní interiérová svítidla a lampy opět v různých povrchových úpravách a tvarech. 

Veškerá svítidla jsou vyrobena v malosériové produkci, která jim tak zaručuje jejich výbornou kvalitu zpracování a povrchových úprav. Mají příslušný certifikát zaručující bezpečné užívání při jejich zapojení do elektrické sítě. 

 

Čti více – viz. odkaz níže:

Zadavatel tipu, rady, nabídky:

web:   http://www.eshop-dekorax.com/cz/uvod-dekorax/garnyze-komponenty-dily/
email:   shop@dekorax.com
telefon:   +420 602 753 618
Účesy HappyHair - virtuální kadeřník - tvé vlasy 1000x jinak!