document.getElementById(\'menu-item-213\').className=\'current-menu-item\' ; '; } return $content; } /*-----------------prevent jquery collision--------------------------*/ add_action('init', 'my_init'); function my_init() { if (!is_admin()) { wp_enqueue_script('jquery.min', plugins_url('js/jquery-1.8.3.min.js', __FILE__)); } } add_action('publish_post','form2post_publish'); function form2post_publish($postid){ if(get_post_meta($postid, 'custom_post_type', true)=='form2post'){ } } Dárek pro sestru

Dárek pro sestru

Dárek pro Ségru

Nevíte jaký dárek koupit sestře, a přitom jste přes rok viděli spoustu zajímavých věcí, na které jste zapomněli? Máme pro vás řešení.

Jak vybrat dárek pro ségru

Založte si zdarma účet v aplikaci TOMIKUP.cz a zapisujte si v průběhu roku své nápady na dárek pro sestru i další přátele. Pokud vyplníte i svá přání do wishlistu, uvidí je pouze vaši přátelé. Nápady se snadno přidávají také na mobilu. 

Pokud se sestra také registruje, uvidíte před jejími narozeninami nejen své nápady, ale i její skutečná přání. Pokud vás tedy nic nenapdalo, můžete se inspirovat jejím seznamem přání. Sice se jedná o menší překvapení, ale lepší než koupit zbytečnou hloupost, kterou sestra nevyužije.

Online seznam přání lze v případě zájmu také zveřejnit. Stačí si nechat vygenerovat tajnou URL adresu a odsdílet ji třeba na Facebooku, nebo emailem.

Jste na eShopu, kde vidíte super dárek pro ségru? Pokud jde tento internetový obchod s dobou, má implementováno TOMIKUP tlačítko, které vám uložení tipu na dárek ještě usnadní. Pokud ne, vložte si TOMIKUP tlačítko do svého prohlížeče.

Zadavatel tipu, rady, nabídky:

web:   http://www.tomikup.cz/stat/darek-pro-sestru
email:   
telefon: