Dárek pro sestru

Dárek pro Ségru

Nevíte jaký dárek koupit sestře, a přitom jste přes rok viděli spoustu zajímavých věcí, na které jste zapomněli? Máme pro vás řešení.

Jak vybrat dárek pro ségru

Založte si zdarma účet v aplikaci TOMIKUP.cz a zapisujte si v průběhu roku své nápady na dárek pro sestru i další přátele. Pokud vyplníte i svá přání do wishlistu, uvidí je pouze vaši přátelé. Nápady se snadno přidávají také na mobilu. 

Pokud se sestra také registruje, uvidíte před jejími narozeninami nejen své nápady, ale i její skutečná přání. Pokud vás tedy nic nenapdalo, můžete se inspirovat jejím seznamem přání. Sice se jedná o menší překvapení, ale lepší než koupit zbytečnou hloupost, kterou sestra nevyužije.

Online seznam přání lze v případě zájmu také zveřejnit. Stačí si nechat vygenerovat tajnou URL adresu a odsdílet ji třeba na Facebooku, nebo emailem.

Jste na eShopu, kde vidíte super dárek pro ségru? Pokud jde tento internetový obchod s dobou, má implementováno TOMIKUP tlačítko, které vám uložení tipu na dárek ještě usnadní. Pokud ne, vložte si TOMIKUP tlačítko do svého prohlížeče.

Zadavatel tipu, rady, nabídky:

web:   http://www.tomikup.cz/stat/darek-pro-sestru
email:   
telefon:   
Účesy HappyHair - virtuální kadeřník - tvé vlasy 1000x jinak!