Čištění koberců a čalouněného nábytku DETAI

Čištění koberců

Čištění koberců a čalouněného nábytku – komplexní kvalitní úklid. Nabízíme úklidové služby pro soukromé a komerční prostory – úklid domácnosti, úklid kanceláře, úklid firmy, úklid restaurace apod.

Čištění koberců

Nabízíme kvalitní úklid po řemeslnících, malování, úklid sněhu, mytí oken, vysávaní, zametání, vytírání, úklid socialních prostor, praní a žehlení, hrabání listí, sekání trávníků a úklid zahrad.

Dále úklidové služby dle přání a potřeb zákazníka čištění koberců a čištění čalouněného nábytku.

Nabízíme kvalitní čištění koberců v Praze i v blízkém okolí. Čištění koberců provádíme buď přímo u klienta (doma, ve firmě, v hotelu apod.) nebo v naší čistírně. Po dohodě můžeme pro váš koberec přijet, u nás jej vyčistit a opět dovézt zpátky.

 

Kromě čištění koberců se zaměřujeme také na čištění čalounění – čalouněné židle, pohovky, sedací soupravy aj. Preferujeme mokré čištění koberců. Po vyčištění musí koberec ještě několik hodin schnout. Po vyčištění dostanete čistý, měkký a provoněný koberec.

Vyzkoušejte nás, a naše čištění koberců a čalouněného nábytku.

Naše firma se věnuje čištění koberců již řadu let. Během let jsme vypilovali celý proces čištění k dokonalosti. O kvalitě čištění koberců rozhodují tyto faktory:

 

  • správný výběr čistících prostředků – používáme šetrné eko čistící prostředky; pro každý typ koberce a znečištění jiný typ a jiná koncentrace
  • kvalitní čistící stroje – pro většinu čištění používáme osvědčené stroje od firmy Tennant
  • zkušená a spolehlivá obsluha strojů – za své zaměstnance ručíme, jak za jejich odbornost a profesionalitu, tak za jejich spolehlivost a důvěryhodnost

 

Technologie čištění koberců v čistírně:

Všechny koberce nejprve odprášíme speciálním vertikálním vysávačem s elektro-vibračním kartáčem. Pak se koberec čistí jednokotoučovým strojem. V této fázi se používá voda se speciálním čisticím prostředkem na koberce. Kartáč se otáčí s frekvencí 150 ot. /minutu, což umožňuje velmi dobře vymýt nečistoty uvnitř koberce. Díky tření mizí 90 % všech nečistot a skvrn. Zbývající skvrny se snažíme odstranit pomocí speciálního chemického prostředku proti skvrnám. Po základním vyčištění odstraňujeme pach speciálním aerosolem a sušíme koberec z obou stran.

 

Zadavatel tipu, rady, nabídky:

web:   http://www.detai.cz/cisteni-kobercu
email:   info@detai.cz
telefon:   777926300
Účesy HappyHair - virtuální kadeřník - tvé vlasy 1000x jinak!