Chytré karty !HOOOPS, zábavná výuka angličtiny

Chytré karty !HOOOPS, zábavná výuka angličtiny

!HOOOPS je zábavná vzdělávací hra pro celou rodinu. !HOOOPS Vám pomůže snadno zvládnout studium angličtiny. „Chytré karty“ i listy jsou natištěny na kvalitním křídovém lesklém papíře o hmotnosti 300 g/m2 a ochráněny proti otěru tisku tak, aby Vám co nejdéle vydržely.

Angličtina hrou a zábavou

Vytvářením a skládáním anglických slovíček se je nejlépe naučíte a procvičíte. Když jsem se učila angličtinu já, hledala jsem všelijaké možnosti, abych se neučila slovíčka pouze „ze slovníčku“, abych si je co nejlépe zapamatovala. Tehdy žádné zábavné pomůcky pro studium angličtiny na trhu nebyly, a tak jsem si vytvářela různé kartičky se slovíčky a větami sama.

!HOOOPS má velkou výhodu v tom, že se díky němu už nebudete slovíčka učit sami, že okolo Vás bude vždy někdo, kdo Vám může pomoci. Kromě „trápení“ Vašich mozkových závitů si tak užijete i skvělou zábavu.

Při vytváření slov si pomáhejte A5 oboustrannými listy se slovíčky. V nich najdete 1200 anglických slovíček abecedně seřazených a u každého z nich také jeho správnou výslovnost s českým i slovenským překladem.

!HOOOPS můžete hrát neomezeně dlouho, proto si na začátku hry stanovte, kdy skončíte – může to třeba být dosažením určitého počtu bodů, časovým limitem. Složte si krabičku!HOOOPS a po skončení hry v ní uložte karty i kostky.

!HOOOPS mohou hrát 2 až 6 hráčů a je určena všem starším 6 let. !HOOOPS je hra, která Vás nikdy neomrzí.

Zadavatel tipu, rady, nabídky:

web:   http://www.chytralola.cz/chytre-karty-anglictina-hooops.php
email:   info@chytralola.cz
telefon:   774900409
Účesy HappyHair - virtuální kadeřník - tvé vlasy 1000x jinak!