Chci vydat knihu

Chci vydat knihu !

Často slýcháme chci vydat knihu! Jenže nikdo neví, kde se toto provádí a v nejhorším případě, vůbec neví, že něco jako tiskárna existuje. Jedná se samozřejmě o tiskárnu knih, kterou si blíže přiblížíme v následujícím textu.

Tiskárna Tiskový Express
Předražené tiskárny tisknou knihy za neuvěřitelně velkou cenu. Většinou se to vůbec nevyplatí, protože pokud máte pěti stránkovou knihu, tak na tom proděláte. Chci vydat knihu už nebude jen slovo do prázdna s námi tuto knihu opravdu můžete mít a své myšlenky publikovat do světa.

 
Chcete se dozvědět, kolik stojí vydání knihy? Ostatně je to jednoduché. Stačí nám poslat poptávku na naše služby a my se vám budeme dozajista věnovat. Máme také zkušenosti s výběrem elektronických knih, takže pokud chcete tištěnou verzi  i elektronickou, tak to není žádný problém. Knihy vydáváme podle vaších představ. Můžete si zvolit, jaký obal bude kniha mít.
 
Tuto knihu můžete i dále prodávat a pokud to bude důležitá myšlenka, kterou by měl slyšet svět, tak věřte, že se toho hodně lidí chytnou. Vydejte tak svou první vlastní knihu s firmou Tiskový Express a ušetřete na výtisku několik korun.
Cena v tuto chvíli je opravdu velmi nízka!
 
 

Zadavatel tipu, rady, nabídky:

web:   http://www.tiskovyexpress.cz/
email:   tomas.buron@gmail.com
telefon:   77755689
Účesy HappyHair - virtuální kadeřník - tvé vlasy 1000x jinak!