boq architekti – design interierů domů a bytů

architektnické studio boq architekti

Oslovit nás nic nestojí. Specializujeme se na bydlení. Zabýváme se návrhy rodinných domů, designem interierů a pomocí s jejich realizací. Zpracujeme kompletní dokumentaci, tedy architektonickou studii, projekt pro stavební povolení, projekt pro provedení stavby, pomůžeme Vám s výběrem zhotovitele a provedeme autorský a technický dozor na stavbě.

interiéry a rodinné domy od boqarchitekti
„Jsme mladí architekti, tvůrčí duo. Jsme tu proto, abychom klientům nabídli kvalitní architekturu, lepší prostředí pro jejich rodinu a život.“, jedním dechem říkají architekti Miroslav Stach a Jana Pavelcová ze studia boq architekti.
Studio se zaměřuje na bydlení, návrhy rodinných domů, design interierů a pomoc s jejich realizací. Během několika posledních let se soustředili na hledání nových možností v oblasti zařizování malých a startovních bytů, a dnes mohou svým klientům nabídnout to nejlepší ze svých nápadů.
„Jsme specialisté na malé byty. Malé byty mají svá specifika, vyžadují komplexní přístuup a inovativní myšlení.
Je třeba orientovat se na detail, nebát se nápaditých a často neobvyklých řešení. Jedině tak lze docílit toho, že malý byt splní i velká očekávání.“ říkáarchitekt Miroslav Stach.

Oslovit nás nic nestojí.

Specializujeme se na bydlení. Zabýváme se návrhy rodinných domů, designem interierů a pomocí s jejich realizací.

Zpracujeme kompletní dokumentaci, tedy architektonickou studii, projekt pro stavební povolení, projekt pro provedení stavby, pomůžeme Vám s výběrem zhotovitele a provedeme autorský a technický dozor na stavbě.

Zadavatel tipu, rady, nabídky:

web:   http://www.boqarchitekti.cz
email:   atelier@boqarchitekti.cz
telefon:   +420 727 938 908
Účesy HappyHair - virtuální kadeřník - tvé vlasy 1000x jinak!