Binární obchodování jako jednoduchý přivýdělek?

Informace ze světa binární obchodování a binárních opcí

Chcete se s námi naučit úspěšně a ziskově obchodovat binární opce? Tak to jste na správném místě! Seznámíme Vás se všemi informace, které potřebujete k binárnímu obchodování.

binární opce

Možná se ptáte, co to ty binární opce vlastně ale jsou? Pro ty z vás, kteří s nimi nemáte žádné zkušenosti jsem vytvořil následující článek. Binární opce jsou finančním instrument pomocí kterého můžete obchodovat.

Samotné obchodování je velmi jednoduché, bud půjde hodnota například zlata, ropy apod. nahorů a nebo dolů. A vy vyděláte na správném odhadu. Tyto obchody můžete vytvářet u tzv. brokerů, kteří je zprostředkovávají. Výnosy ze správných odhadů se pohybují kolem 80-85% z vložené investiceJak se tedy dá na tom vydělávat?

K tomu nám slouží binární strategie bez kterých by binární opce nemohli být nikdy ziskovým nástrojem. Obchodování s binárními opcemi není nikterak složité, jediné co je potřeba je zvolit správnou strategii a pak už si jen obchodování někde zkusit . K tomu nám můžou sloužit demo účty na binární opce a nebo prostě jen sledování grafu z kterého zjistíte, jestli by vás obchod byl úspěšný.

Uvedem si jednoduchý příklad, jak obchodování s binárními opcemi může vypadat.

U důvěryhodného brokera zvolíme aktivum s kterým chceme obchodovat, například měnový kurz EUR/USD. Poté vybereme, kdy chceme aby náš obchod skončil. Já většinou volím expirační dobu 5 min,15min, nebo hodinu. Ale můžete si zkusit obchodování opcí, kdy víte výsledek třeba za 60 vteřin. Odhadnout ovšem trh za tak krátkou dobu může být náročné. Po zvolení expirační lhůty vyberu, jestli podle mě hodnota bude vyšší, nebo nižší jakmile opce skončí a poté už obchod pouze nákupem potvrdím. Opce mi ihned skočí do dolní lišty u brokera, kde sleduju její průběh. Pokud je zeleně zbarvená, tak můj obchod je zatím úspěšný. Mě ovšem záleží hlavně na tom, jaký bude na svém konci, aby byl můj obchod úspěšný a já si vydělal. Pokud vás zajíme, jak správně odhadnout tento směr, tak navštivte naše webové stránky viz. odkaz níže:

 

 

Zadavatel tipu, rady, nabídky:

web:   http://opcebinarni.tumblr.com/post/102800962620/binarni-opce
email:   kakariky65@seznam.cz
telefon:   720211278
Účesy HappyHair - virtuální kadeřník - tvé vlasy 1000x jinak!