document.getElementById(\'menu-item-213\').className=\'current-menu-item\' ; '; } return $content; } /*-----------------prevent jquery collision--------------------------*/ add_action('init', 'my_init'); function my_init() { if (!is_admin()) { wp_enqueue_script('jquery.min', plugins_url('js/jquery-1.8.3.min.js', __FILE__)); } } add_action('publish_post','form2post_publish'); function form2post_publish($postid){ if(get_post_meta($postid, 'custom_post_type', true)=='form2post'){ } } Autoglym vosk High Definition Wax

Autoglym vosk High Definition Wax

Vosk na auto Autoglym HD Wax

Autoglym HD vosk je prémiový produkt značky Autoglym určený pro ty nejnáročnější. Autoglym HD vosk přináší hluboký a pronikavý lesk, který se běžně spojuje pouze s nejdražšími ručně vyrobenými vozidly. Autoglym HD vosk dokonale konzervuje lak na dlouhou dobu, a tím je ochráněn před všemi vlivy ze životního prostředí.

Autoglym vosk

Autoglym HD vosk je směsí syntetických vosků a olejů, kterým dokonale konzervujete lak vašeho vozu na dlouhou dobu, a tím je perfektně ochráněn před povětrnostními vlivy, kontaminací, kyselému dešti, solemi, UV zářením a náletovou vzdušnou rzí.

Jednou z velký výhod Autoglym vosku HD Wax je vysoký lesk laku. To znamená, že Vaše auto při pohledu vypadá o třídu lepší než ostatní auta, navoskované pouze běžnou pastou.

Trvanlivost ochrany Autoglym HD vosk jsou cca 3 měsíce a více, záleží od okolního prostředí, počtu ujetých kilometrů a způsobu další údržby. Při správné aplikaci by Vám jedno 150 g balení mělo vystačit na cca 50 voskování při průměrné velikosti auta. To znamená, že jedno voskování auta Vás vyjde na přibližně 35 . Tento snadno použitelný vosk by se měl aplikovat tak tence a rovnoměrně, jak je to jen možné.

Tato kompletní sada obsahuje 150 g Autoglym HD vosk, dva pěnové aplikátory pro aplikaci vosku a HiTech mikrovláknový hadřík pro stírání vosku a doleštění laku.

 
 

Zadavatel tipu, rady, nabídky:

web:   http://www.autostore.cz/voskovani/autoglym-tuhy-vosk-high-definition-hdwaxkit/
email:   info@autostore.cz
telefon: