Autoglym vosk High Definition Wax

Vosk na auto Autoglym HD Wax

Autoglym HD vosk je prémiový produkt značky Autoglym určený pro ty nejnáročnější. Autoglym HD vosk přináší hluboký a pronikavý lesk, který se běžně spojuje pouze s nejdražšími ručně vyrobenými vozidly. Autoglym HD vosk dokonale konzervuje lak na dlouhou dobu, a tím je ochráněn před všemi vlivy ze životního prostředí.

Autoglym vosk

Autoglym HD vosk je směsí syntetických vosků a olejů, kterým dokonale konzervujete lak vašeho vozu na dlouhou dobu, a tím je perfektně ochráněn před povětrnostními vlivy, kontaminací, kyselému dešti, solemi, UV zářením a náletovou vzdušnou rzí.

Jednou z velký výhod Autoglym vosku HD Wax je vysoký lesk laku. To znamená, že Vaše auto při pohledu vypadá o třídu lepší než ostatní auta, navoskované pouze běžnou pastou.

Trvanlivost ochrany Autoglym HD vosk jsou cca 3 měsíce a více, záleží od okolního prostředí, počtu ujetých kilometrů a způsobu další údržby. Při správné aplikaci by Vám jedno 150 g balení mělo vystačit na cca 50 voskování při průměrné velikosti auta. To znamená, že jedno voskování auta Vás vyjde na přibližně 35 . Tento snadno použitelný vosk by se měl aplikovat tak tence a rovnoměrně, jak je to jen možné.

Tato kompletní sada obsahuje 150 g Autoglym HD vosk, dva pěnové aplikátory pro aplikaci vosku a HiTech mikrovláknový hadřík pro stírání vosku a doleštění laku.

 
 

Zadavatel tipu, rady, nabídky:

web:   http://www.autostore.cz/voskovani/autoglym-tuhy-vosk-high-definition-hdwaxkit/
email:   info@autostore.cz
telefon:   
Účesy HappyHair - virtuální kadeřník - tvé vlasy 1000x jinak!