Životní styl: Kdo vyčnívá z řady, dostane za uši, aneb pozůstatky

Životní styl: Kdo vyčnívá z řady, dostane za uši, aneb pozůstatky

Dávají vám lidi kolem vás najevo, že jste pro ně jiní, že se máte změnit? Změňte prostředí, ve kterém se pohybujete a mějte díky tomu lepší životní styl.

Životní styl: Kdo vyčnívá z řady, dostane za uši, aneb pozůstatky komunistické éry...

Vychutnávali jsme si zmrzlinu, když v našem odstavném pruhu zastavil historický model auta. Místo tak akorát pro dva, boční prahy jako schůdky pro nastupování, blatníky zdvižené nad úzká kola.

Na kapotě žena s vlajícím závojem, vpředu na masce placka hlásící se k americkému motoristickému klubu. Cadillac 1934. Krásný veterán, styloví lidé. Sebevědomí lidé.

Srdce automobilového nadšence zaplesalo…

Žena vystoupila, šla pro zmrzlinu. Ona i její partner byli oblečení ve stylu doby, z které pocházelo to auto. Muž nechal běžet motor, možná to bylo snadnější, než potom startovat znovu.

Když k tomu autu vyrazili policisti, myslela jsem si, že jdou obdivovat vůz, případně se i vyptat na nějaké zajímavosti. V duchu jsem jim záviděla, že je uniformy “opravňují” lehce se s řidičem seznámit.

Jaké bylo mé překvapení, když jsem zjistila, že šoféra upozorňují, že tam nesmí stát!

Kolem parkoviště, kde stojí stánek se zmrzlinou, je na silnici namalovaný žlutý pruh, takže musí zastavit buď před ním, nebo za ním.

Oba muži zákona tak lehce přehlédli, že ve chvíli, kdy právě tento automobil přijel, byla po celé délce žlutého pruhu zaparkovaná jiná, obyčejná auta, a šofér jen zastavil v řadě. Že porušují zákon řidiči obyčejných aut, si nevšimli, toto auto však bylo zvláštní, že by šofér potřeboval zvláštní jednání?

 

Čti více – viz. odkaz níže:

Zadavatel tipu, rady, nabídky:

web:   https://www.zivotbezhranic.cz/zivotni-styl-kdo-vycniva-z-rady-dostane-za-usi-aneb-pozustatky-komunisticke-ery/
email:   robertslovak.cz@gmail.com
telefon:   724712069

Žádné komentáře zatím.

Okomentovat