Stěhování Brno A+A RENAX, s.r.o.

Stěhování Brno A+A RENAX, s.r.o.

Stěhování Brno A+A RENAX, s.r.o. Specialista na stěhovací služby a vyklízení objektů po Brně a okolí. Autodoprava ČR+EU. 23 let na trhu!

Stěhování Brno  A+A RENAX, s.r.o.

A+A RENAX, s.r.o. Stěhování Brno, vyklízení objektů, autodoprava

Naše profesionální stěhovací firma A+A Renax, s.r.o. - stěhování Brno má dlouholetou praxi a tradici. Nestěhuje však jen v Brně, ale po celém území ČR a EU. Nabízíme Vám kompletní stěhovací servis se spoustou doprovodných a souvisejících služeb, které více, či méně s souvisí s problematikou stěhování.

 Stěhování svěřte nám, opravdovým odborníkům. Spolupráce s námi Vám ušetří čas, starosti i peníze.

 

Proč si vybrat pro stěhování nás:

 

  • Rychlost – vašemu požadavku se budeme ihned věnovat
  • Spolehlivost – můžete se spolehnout na hladký a bezproblémový průběh stěhování
  • Profesionalita – díky našim bohatým zkušenostem a profesionálnímu vybavení
  • Nízké ceny – s námi za stěhování ušetříte
  • Kompletní servis - včetně doprovodných služeb jako je vyklízení, montáž, balící služby
  • Stěhování po Brně - i v rámci celé ČR
  • Tradice a zkušenosti - již od roku 1993

 

Naše firma A+A RENAX, s.r.o. již realizovala stěhování mnoha zákazníků – soukromých osob i firem a institucí. Kromě klasického stěhování bytů, domácností a kanceláří máme zkušenosti s řadou rozmanitých zakázek jako je stěhování klavírů, trezorů, strojů. Dá se říci, že jsme již stěhovali snad všechno, co se stěhovat dá.

Stěhujeme nábytek, bytové zařízení, kancelářské vybavení, těžké dílenské stroje, hudební nástroje i umělecká díla. Stěhování trezorů, klavírů, bankomatů, výdejních automatů a podobně, je pro nás každodenní rutina.

Naše stěhovací vozy přepraví vaše vybavení spolehlivě nejen po území města Brna, ale i po celé České republice i v zahraničí. Odborně proškolený a zkušený tým pracovníků v čele s profesionálním vedením schopně a ochotně realizuje zakázky na stěhování i vyklízení v požadovaném termínu za smluvenou cenu a v řádné kvalitě ke spokojenosti i nejnáročnějšího zákazníka.

Disponujeme nejrůznějším stěhovacím vybavením pro běžné stěhování i stěhování těžkých břemen. Autodopravu a stěhování provádíme skříňovými stěhovacími vozidly všech velikostí. Všechna naše stěhovací vozidla jsou speciálně uzpůsobena pro stěhování a přepravu křehkého a citlivého zboží. Veškeré stěhování, vyklízení i autodopravu máte u naší stěhovací firmy námi kvalitně pojištěno u renomované pojišťovny.

 

S námi se stěhování nemusíte bát. Vaše stěhování nejen v Brně, ale i ve všech členských státech EU provedeme levně, rychle, profesionálně, s maximální ochotou a pečlivostí.

 

… čti více – viz. odkaz níže:

 

Zadavatel tipu, rady, nabídky:

web:   http://www.stehovani-renax.cz/
email:   renax@email.cz
telefon:   

Žádné komentáře zatím.

Okomentovat