STÁHNĚTE SI ZDARMA PDF „7 TAJEMSTVÍ RYCHLÉHO UČENÍ

Angličtina za 30 hodin? Anglicky za 30 hodin? Je to možné?

S pomocí těchto 7 inovativních principů se dá naučit jedna úroveň angličtiny za 30 hodin. Revoluční systém výuky jazyků pro 21. století,rnod jedničky na trhu jazykového vzdělávání

Angličtina za 30 hodin. Revoluční systém výuky jazyků pro 21. století, od jedničky na trhu jazykového vzdělávání

NEJMODERNĚJŠÍ PLATFORMA onlinejazyky.cz Cizí jazyk za 30 hodin, jen 20 minut denně.

Jedním z největších problémů klasické výuky jazyků je, že je extrémně neefektivní na váš čas. Nutí vás studovat dlouhé úseky, což snižuje vaši pozornost a samozřejmě i motivaci a taky to jde hrozně pomalu.

V EasyLingo je vše úplně jinak. Studujete jen 20 minut denně, výuka je zábavná a interaktivní a hlavně jednu jazykovou úroveň (90 lekcí) tak stihnete za 30 hodin čistého času.

LEKTOR VŽDY PO RUCE Váš osobní jazykový lektor jen jeden klik od Vás.
 

Ovšem pozor, i online systém výuky má svá negativa. Když ve škole něčemu nerozumíte, není nic jednoduššího, než se přihlásit a zeptat se učitele. Ale pokud studujete online, tak jste v tom úplně sami. Proto jsme vytvořili funkci lektor po ruce. Ani se nemusíte hlásit, stačí jeden klik a hned online chatujete s vašim lektorem. A na rozdíl od klasické školy se můžete ptát, jak dlouho chcete a nikdo se na vás nebude mračit, že zdržujete výuku.

 

INDIVIDUÁLNÍ SKYPE LEKCE
Pro ty, co chtějí vždy maximální osobní péči

Třetím pilířem EasyLingo, který je určen pro náročnější studenty jsou doplňkové individuální lekce po skype, na kterých máte lektora přímo pro sebe a můžete tak maximálně vylepšit vaši angličtinu. Samozřejmě si můžete zvolit čas kdy se vám tyto konzultace hodí nejlépe. Nemusíte tak nikam dojíždět a ztrácet čas cestováním.

 
 
více info viz. odkazy níže:
 

Zadavatel tipu, rady, nabídky:

web:   https://easylingo.cz/pdf/?a_box=36fp68hj
email:   robertslovak.cz@gmail.com
telefon:   724712069

Žádné komentáře zatím.

Okomentovat